• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Завершують ремонт траси по Харківському шосе

Без ям і з новим покриттям. На відрізку дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський по вулиці Харківське шосе в межах Полтави укладають фінальний шар асфальтобетону. Підрядник використає 800 тонн щебенево-мастикового асфальтобетону.

Цей матеріал застосовується для будівництва автомагістралей. За проєктом шар ЩМА укладуть товщиною від 4 до 5 см. Товщина конструктивних шарів дорожнього одягу – від 49 до 68 см, залежно від способу зміцнення геотекстилем і георешіткою. Ремонт дороги розпочали 20 листопада 2018 року і планують завершити до кінця наступного тижня.

Хід робіт на цій ділянці траси перевірив сьогодні, 13 грудня, голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Ремонтують дорогу на умовах співфінансування з місцевою владою. Планувалося, що кошти витрачатимуться порівну: 50% місто, 50% область. Однак бюджет Полтави не витримує таке навантаження. Тому ми трохи запізнилися з завершенням робіт», – сказав Олег Синєгубов.

Очільник області додав, що питання ремонту даної ділянки – на особистому контролі в Президента України.

На ремонт дороги Київ-Харків-Довжанський витрачено майже 90 мільйонів гривень. Загальна вартість робіт – 200 мільйонів.

Ділянку дороги в напрямку Києва розпочнуть ремонтувати навесні 2020 року. Як зазначив Олег Синєгубов, відповідні кошти вже заклали в обласний бюджет. Планують залучити міські й державні кошти.

«Ми звертатимемося до Кабміну з проханням, щоб надали фінансову допомогу. Це транспортна артерія загальнодержавного значення. Лише місцевими коштами, напевно, це питання не зможемо вирішити», – сказав Олег Синєгубов.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk