• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Профільна комісія Полтавської обласної ради розглянула питання інформаційної сфери, сприяння розвитку громадянського суспільства та комунікації органів влади з громадськістю

Під головуванням Інни Авраменко відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, інформаційної сфери, зв’язків із громадськістю та дотримання прав учасників АТО.

Комісія розглянула та підтримала проєкти рішень чергової сесії обласної ради: «Про обласний бюджет на 2020 рік».

Також заслухали та обговорили інформацію директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторії Пилипенко про організацію роботи щодо забезпечення доступу громадян до інформації, повнішого задоволення потреби населення в інформаційній продукції.

За її словами структурні підрозділи департаменту співпрацюють із усіма регіональними ЗМІ. Департаментом безпечено проведення в області більше 50 інформаційних кампаній соціальної спрямованості і до загальнодержавних свят.

За результатами моніторингу, який проводило Держкомтелерадіо, – сайт Полтавської облдержадміністрації в лідерах за показником прозорості викладеної інформації. Також, за даними соціологічного опитування USAID-Internews «Ставлення населення до ЗМІ та споживання різних типів медіа у 2019 році», яке  презентували 22 жовтня в Укрінформі, жителі Полтавщини найкраще поінформовані про реформи, що відбуваються в державі.

«Дослідження свідчать, що у 2019 році Полтавська область єдина в країні, де зросла довіра до новин регіональних ЗМІ. Телебачення +16%, інтернет +19%, натомість загальноукраїнські показники знизилися. Телебачення -15%, інтернет -8%. Лідерство нашого регіону свідчить проте, що органи влади не втручаються в роботу преси», – додала Вікторія Пилипенко. 

У контексті даного питання комісія рекомендувала Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації залучати до заходів представників ОТГ,  розширювати роботу з районними, селищними та ЗМІ ОТГ із метою своєчасного та змістовного розповсюдження інформації про життя області, актуальні проблеми жителів регіону, діяльність  та рішення обласної ради й органів виконавчої влади.

У ході засідання депутати заслухали інформацію про проєкт Плану роботи постійної комісії на 2020-й рік.

Депутати ініціювали закупівлю обладнання для оцифрування документів Державного архіву Полтавської області.

 

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk