• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Дорожники, рятувальники та правоохоронці вчилися швидше реагувати на надзвичайні ситуації

Відбулися Всеукраїнські командно-штабні навчання з питаннь організації реагування органів управління та сил цивільного захисту на загрози осінньо-зимового періоду.

Рятувальники, дорожники, представники профільних департаментів Полтавської облдержадміністрації та правоохоронці ознайомилися з ключовими принципами організації протидії загрозам, характерним для зимового періоду. Головна мета навчань – удосконалити роботу всіх відповідних служб у разі загрози чи виникнення надзвичайних ситуацій.
Ініціатором заходу є Міністерство внутрішніх справ України.
Як зазначив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, із початком зими зросте кількість надзвичайних ситуацій.
«Перше, на що ми звернемо увагу, – це транспортне сполучення на автодорогах і надання допомоги учасникам руху. Взимку часто погіршується погода: ожеледь, сильний сніг. Чимало машин застряє в заметах. У них діти, немає палива, води. Саме про такі моменти говоритимемо на навчаннях. Як оперативно реагувати на такі ситуації, яку залучити техніку, як проводити евакуацію на гелікоптерах», – розповів Арсен Аваков.
Другий напрямок, на який звернули увагу, – припинення теплопостачання об’єктів житлового фонду при низьких температурах.
Директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації Володимир Демчук нагадав головам облдержадміністрацій та керівникам управлінь цивільного захисту, що на них в регіонах покладено завдання з організації та реагування на надзвичайні ситуації. І всі повинні чітко дотримуватися планів евакуації при складних погодних умовах.
Як повідомив начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації Віктор Стеблянко, практична частина командно-штабних навчань в області відбудеться на початку липня.
«Загалом навчання плануються заздалегідь. Задіюють кілька локацій. Попередньо плануємо провести евакуацію дитячого табору під час лісової пожежі. Також відпрацюємо реагування на аварію на нафтогазовому комплексі та рятування людей на воді», – сказав Віктор Стеблянко.
Нагадаємо, на Полтавщині протягом місяця перевірять системи пожежної безпеки установ із масовим перебуванням людей.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk