• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Підбили підсумки чотирьох років роботи Полтавської обласної організації ветеранів

У Полтаві відбулась VIII конференція Полтавської обласної організації ветеранів. У ній взяли участь 85 делегатів, яких обрали первині організації в містах і районах. Це ветеранські активісти, люди поважного віку.

На початку конференції зі звітом виступив голова ради обласної організації ветеранів Віктор Тесля. У звіті йшлось про роботу ради обласної організації ветеранів за період з грудня 2015 року по грудень 2019 року та головні напрямки її діяльності на наступний статутний період.

«Вважаю, що рада і її президія працювали злагоджено, їхні засідання проводились згідно з планом роботи, без порушень статутних вимог», – сказав Віктор Тесля.

Він перерахував справи, які здійснювала рада протягом звітного періоду. Наголосив на тих, які сприяють збереженню історичної пам’яті та патріотичному вихованню молоді.

«Я б сказав, що певна заслуга у виховній роботі, яку проводять ветерани у тому, – розповів Віктор Тесля, – що подвиг переможців у страшній війні 1941-1945 років з гідністю продовжують бійці, які відстоюють незалежність в територіальну цілісність України на її східних рубежах».

За словами Віктора Теслі, на території області вже створено понад 10 ветеранських організацій об’єднаних територіальних громад (Полтавський, Решетилівський, Гребінківський, Великобагачанський, Чорнухинський, Гадяцький та інші).

«Під час здійснення реформи місцевого самоврядування (створення об’єднаних територіальних громад), очевидно, доведеться привести структури ветеранських організацій відповідно до адміністративно-територіального принципу», – сказав Віктор Тесля.

Він подякував місцевій владі за значну допомогу та співпрацю ветеранам, але підкреслив, що їх організації потребують збільшення фінансування з місцевих бюджетів. Деякі з них взагалі не отримують такої допомоги.

На конференції роботу ради обласної організації ветеранів за звітний період визнано задовільною. Обрано новий склад цієї ради.

Серед головних її завдань в постанові конференції зазначено: « Наполегливо реалізовувати заходи, спрямовані на покращання умов життя людей поважного віку, особливо в сільській місцевості».

Віктора Теслю знову обрали головою обласної організації ветеранів.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk