• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Олег Синєгубов взяв участь у засіданні постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування

 

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов взяв участь у засіданні постійної комісії Полтавської обласної ради  з питань екології та раціонального природокористування.

Серед іншого, депутати обговорили стратегію розвитку Полтавської області на період 2021 – 2027 років.

Як повідомила директор  Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко,  стратегія цього року буде методично відрізнятися від попередніх, адже ґрунтуватиметься на використанні смарт-спеціалізацій.

«Ми маємо відповідні оцінки, що наша стратегія не матиме негативного впливу на якість довкілля в процесі її реалізації. В стратегії передбачено застосування смартспеціалізації регіону», – сказала Інна Іщенко. 

Зокрема, про обласний бюджет Полтавської області поінформував  директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Павло Кропивка.

«Загальний обсяг обласного бюджету у 2020 році проти цьогорічного скоротився з 9 млрд 200 млн грн до  4 млрд 600 млн грн. Це пов’язано з тим, що Урядом внесено зміни в порядок фінансування державних гарантій з соціального захисту населення. Ці виплати виключені з місцевих бюджетів і їх фінансуватиме Міністерство соцполітики з державного бюджету», – сказав Павло Кропивка.

Також він додав, що екологічні видатки передбачені в сумі 63 млн грн за рахунок екологічного податку та штрафних санкцій. Це спецфонд. В одному обсязі заплановані й доходи й видатки.

За результатами обговорення питань порядку денного члени комісії обговорили та рекомендували на розгляд сесії обласної ради низку проєктів рішень.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk