• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Віктор Лисак: Темпи щеплення від керованих інфекцій на Полтавщині зростають

Станом на 6 грудня 2019 року рівень і темпи проведеної вакцинації проти дифтерії, правця (інтегрований показник щеплень) збільшуються. Особливо ситуація поліпшується серед дорослого населення.

Про це на апаратній нараді у голови Полтавської облдержадміністрації сказав директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак.

«Значно покращилась ситуація в Великобагачанському, Глобинському, Семенівському, Чорнухінському районах, – розповів Віктор Лисак. – Частина цих районів ще недавно зазнавали критики. Поліпшилася ситуація в Кременчуці. Але залишаються райони з якими ще треба працювати: Лохвицький, Кременчуцький, Шишацький, Зіньківський, Полтавський, Оржицький».

На сайті Департаменту охорони здоров’я запроваджена спеціальна сторінка – «Імунізація», де розміщується щоденний моніторинг охоплення щепленням усіх груп населення в розрізі міст, районів.   

Станом  на 6 грудня за показниками різних щеплень таке охоплення становить від 79% до 94%.  

Віктор Лисак сказав, що Полтавська область входить до тих регіонів, де зафіксовані позитивні результати щодо щеплень.

«Але це нас не може заспокоювати, адже показник охоплення населення щепленням, який вимагає Кабінет Міністрів України – це більше 90%», – додав Віктор Лисак.

Він запевнив, що область повністю забезпечена вакцинами та обладнанням, яке необхідне для вакцинації.   

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зазначив, що  питання щеплення населення перебуває на особистому контролі Прем’єр-міністра України.

«Тому ми будемо це питання щотижнево моніторити  на апаратних нарадах в облдержадміністрації», – сказав голова Олег Синєгубов.    

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk