• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Області мають подати Уряду до наступного тижня перспективні плани формування територій громад

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук на селекторній нараді обговорив з представниками виконавчої влади в регіонах перспективні плани формування територій громад, моделювання оптимальних мереж об’єктів надання публічних сервісів та послуг, систему електронного обліку деревини.

Прем'єр-міністр наголосив, що наступного тижня всі перспективні плани потрібно надати до Кабінету Міністрів.

«Із понеділка маємо отримати від вас матеріали з перспективними планами. Також ми вже повинні мати затверджений і погоджений в областях план розвитку освітньої мережі, мереж охорони здоров’я, безпеки відповідно до тих методологій, які були рекомендовані Міністерством розвитку громад та територій. Очікуємо, що до понеділка ця робота буде завершена. Це першочергове завдання. Виходячи з тих планів, ми розумітимемо куди інвестуватимемо кошти наступного року», – сказав Олексій Гончарук.

Також Прем'єр-міністр звернув увагу присутніх на формування обласних бюджетів. Висловив сподівання, що  наступного тижня в областях почнуть приймати обласні бюджети на 2020 рік.

Урядовці під час наради презентували систему оцінки роботи ефективності облдержадміністрації на наступний рік – KPI (ключові показники ефективності). Ця система включатиме  критерії, за якими буде оцінюватися робота голів обласних державних адміністрацій.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk