• +380 (0532) 56-17-18
 • info@adm-pl.gov.ua
 • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Оголосили переможців культурно-мистецьких проєктів, які отримають співфінансування з обласного бюджету

Веломаршрут, кінний театр та новий телепроєкт: у Полтавській облдержадміністрації відбулося четверте засідання конкурсної комісії Департаменту культури і туризму з оголошення переможців конкурсних пропозицій, розроблених інститутами громадянського суспільства. Обраним ініціативам у наступному 2020 році нададуть фінансову підтримку за рахунок коштів обласного бюджету.

«На розгляд комісії цього разу надійшло більше проєктів, ніж минулого року. Із 10 ініціатив до третього етапу дійшли 5 і всі вони виграли, – повідомила директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко. – Усі пропозиції дуже цікаві, і це добре, що громадські інституції йдуть у ногу з часом, хочуть змінюватися й проявляють творчість: від малого села – до великого міста».

Серед переможців 5 громадських організацій, які набрали середній бал 13 і вище. Голоси членів комісії розподілилися наступним чином:

 1. Етно-фестиваль «Подіум національної моди» в рамках Днів Європи в Україні (ПОДГО «Століття краси») набрав 19,6 балів;
 2. Культурно-освітній проєкт «ПолтавщиNOW» (ГО «Полтавське громадське телебачення») –18,8 балів.
 3. Навчально-практичний семінар із кінноспортивного мистецтва джигітовки. Виступ кінного театру на святі «Пісні бузкового гаю» (ПОБФ «Вітер перемін») – 18,6 балів.
 4. Фестиваль народних ремесел «Кам’янопотоківська толока-2020» (ГО «Простір свідомості») –18, 6 балів.
 5. Популяризація туристичного маршруту «Шляхами союзної армії Шведського короля Карла XII та Гетьмана України Івана Мазепи: від Гадяча до Переволочної» (ГО «ВЕЛОПОЛТАВА») – 18,5 балів.

За умовами конкурсу Полтавська обласна рада на виконання цих пропозицій може виділити з обласного бюджету 85% коштів від вартості проєкту, решту громадським організаціям доведеться віднайти самим чи залучити спонсорів. Кожен із 5 проєктів претендує на 60-70 тисяч гривень підтримки.

Переможці будуть повідомлені про результати у триденний термін, щоб розпочати процес укладання договорів.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

 • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
 • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
 • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
 • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
 • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
 • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
 • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk