• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На проблеми місцевих доріг звернув увагу голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов

Державний дорожній науково-дослідний інститут імені Шульгіна надасть цього тижня офіційний проєкт п’ятирічної програми розвитку місцевих доріг Полтавської області.

Невідомий об'єктПро це на апаратній нараді у голови облдержадміністрації повідомив директор Агентства місцевих доріг Полтавської області Олексій Басан. Він зазначив, що проєкт готується на замовлення Агентства. Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов сказав, що керівники місцевих органів влади області мають узгодити цю програму та поставив низку запитань щодо стану місцевих доріг.

Зокрема, мова йшла про ремонт траси Київ – Харків – Довжанський у межах Полтави. Олексій Басан повідомив, що Полтавська міська рада минулого тижня на це будівництво замість 10 мільйонів гривень виділила 7.

За його словами, відповідні роботи розпочалися цього тижня, і за сприятливих погодних умов будівельники встигнуть покласти верхній щебенево-мастиковий шар і пластикову розмітку.

Також на нараді обговорили стан мостових споруд області.

«Нині нам від «Укравтодору» передано 460 мостових споруд, понад 100 ми вже встигли дослідити. Ситуація досить критична, – зазначив Олексій Басан. – Залежно від стану мостів і міжремонтного терміну визначаємо, які знаходяться в критичному стані та ремонтуємо їх».

Він повідомив, що в області вже здійснено 3 великих проєкти, до кінця року відкриють міст у Засуллі, а наступного року планується ремонт ще 10-13 мостів.

На апаратній нараді голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов звернувся до голів райдержадміністрацій та ОТГ своєчасно готувати пропозиції щодо нагальних питань для розгляду на апаратній нараді в облдержадміністрації, яка зазвичай відбувається щопонеділка.

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk