Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтавські дорожники готові до снігу

Місцеві автодороги, а також дорожні підприємства й організації області готові до першого снігу, який синоптики прогнозують на 3 грудня.

Про це повідомив директор державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

«Дорожні підприємства й організації заготували 3 896 тонн солі та 15 000 тонн фрикційних матеріалів. Протиожеледний матеріал для посипки розвезли по районах у повному обсязі. Сіль і всі матеріали є на кожній базі, і ми готові до погіршення погодних умов», – сказав Олексій Басан.

Для чищення й посипання доріг підготували майже 230 одиниць техніки. Додатково планують залучати ще 100 одиниць техніки сільськогосподарських виробництв, фермерів та інших підприємств.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив, що всі підприємства повинні бути готові до оперативного реагування на надзвичайні ситуації.

«Я разом з колегами буду інспектувати ті чи інші  ділянки дороги. Якщо ви звітуватимете, що дорога почищена, то вона має бути почищена. Ми будемо виїжджати на місця. Тож попередьте працівників, щоб це не було для них несподіванкою», – сказав Олег Синєгубов.

Нагадаємо, 3 грудня починаючи з заходу області – сніг, мокрий сніг,  місцями сильний, з утворенням снігового покриву висотою 2-7 см, на дорогах  протягом доби ожеледиця.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk