![Image](/images/2020/04/28/dep_white.png)
![](/images/2020/04/02/derjsait.png)
На Полтавщині через погіршення погодних умов 3 грудня очікується ускладнення руху на дорогах.
У вівторок, 3 грудня, починаючи з заходу області – сніг мокрий сніг, місцями сильний, з утворенням снігового покриву висотою 2-7 см, на дорогах протягом доби ожеледиця.
Такі погодні умови можуть призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг, що становитиме 1 (жовтий) рівень небезпеки, повідомили в обласному центрі з гідрометеорології.