• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Зупинку приміського залізничного транспорту в Полтаві та Полтавському районі можуть відмінити із 1 по 5 грудня

Такі методи залізничники будуть змушені застосувати, якщо органи місцевого самоврядування обласного центру й Полтавського району не почнуть гасити борг за перевезення пільговиків. Про це розповіла на пресконференції в ОКІА «Новини Полтавщини» начальник Полтавської дирекції залізничних перевезень АТ «Укрзалізниця» Ольга Дяченко. Участь у заході взяв і начальник управління інфраструктури Полтавської облдержадміністрації Сергій Марчишинець.

Ольга Дяченко повідомила, що сума заборгованості за пільгові пасажирські перевезення за 2018 рік і 9 місяців 2019-го становить 7,5 мільйона гривень. Полтавська дирекція залізничних перевезень нещодавно знову звернулася до керівників Полтави та Полтавського району з проханням погасити борги.

«І якщо до першого грудня результату не буде, то з 1 по 5 грудня приміський залізничний транспорт не зупинятиметься на станціях Полтави й Полтавського району, – сказала Ольга Дяченко. – Це буде складна ситуація, але сподіваюся, вона не виникне. Принаймні із 300-500 тисяч гривень, але слід розпочати погашення боргу. Звертатимемося до суду, щоб борги за перевезення пільговиків нам виплатили».

Ольга Дяченко назвала зупинки, на яких, можливо, транспорт не зупинятиметься – Полтава-Південна, Полтава-Київська, 336 км, 328 км, Крутий берег, Монастирська, Шведська могила, Яківці й Супрунівка. Вона сказала, що подібні заходи вже застосовувалися в Чернігівській та Сумській областях.

«У місті Суми коли зупинили потяги, то Сумська рада відразу знайшла мільйон на компенсацію», – додала Ольга Дяченко.

Вона розповіла, що ситуація із компенсацією пільгових перевезень у Полтаві та Полтавському районі найгірша на території, яка підпорядковується Полтавській дирекції залізничних перевезень. Зазначила, що Лубенський район за залізничне перевезення пільгових категорій населення розрахувався на 89%, а заборгованість Кременчука становить лише 237 тисяч гривень.

Коментуючи ситуацію, що склалася між дирекцією залізних перевезень та органами місцевого самоврядування, Сергій Марчишинець зазначив: «Діалог започатковано, і я думаю, що буде взаєморозуміння».

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk