• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Опішнянському родовищі невдовзі запустять новий буровий верстат

На Полтавщині днями запрацює новий виробничий об’єкт АТ «Укргазвидобування». Процес буріння на свердловині Опішнянського родовища здійснюватимуть новим сучасним верстатом німецького виробництва Bentec. Тут видобуватимуть газ та газовий конденсат.

Висота верстата над рівнем плит – близько 57 м, основа – 10 м. Він може бурити на глибині 6,5 м, вантажопідйомність – 450 тонн.

Підприємство у межах робочої поїздки відвідали голова Державної служби геології та надр України Роман Опімах і голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Зокрема, оглянули насосний блок, який складається з 3 бурових насосів, кожен потужністю 1200 кінських сил. Також побачили, як працюють очисні системи.

«В Україні таких бурових установок небагато. Радує око те, що ми сьогодні побачили. Це завод на колесах, який забезпечує енергетичну безпеку нашої держави. Добре, що є можливість оновлювати буровий парк, залучати найкращих фахівців. Із вашими зусиллями, ми зробимо Україну енергетично незалежною», – зазначив Роман Опімах.

Посадовець додав, що державний пріоритет – видобуток українського газу в країні й, зокрема, на Полтавщині. На його думку, це має привести до імпортозаміщення. Щороку Україна витрачає на закупівлю імпортного пального – газу, нафти, конденсату – майже 10 млрд доларів США.

«Саме це той потенціал, який ми можемо зекономити й реалізувати в країні», – сказав Роман Опімах.

Олег Синєгубов сказав, що на свердловині вперше. Однак, каже, враження позитивні.

«Мені ні з чим порівняти побачене. Тут бачу команду, підготовлених фахівців, техніка безпеки – на належному рівні. Завдяки цій установці ми якнайефективніше розроблятимемо наші надра», – сказав Олег Синєгубов.

Нині буровий верстат тестують. Днями його запустять у роботу. Працюватиме він цілодобово. Планують видобувати близько 100 тисяч метрів кубічних за добу сировини.

 

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk