• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Журі визначило переможців конкурсу «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад»

Відбулося засідання журі щорічного конкурсу студентських наукових робіт «Від студентського самоврядування – до самоврядування громад». Конкурс засновано Полтавською обласною радою з метою сприяння суспільним ініціативам студентської молоді, її залучення до активної участі у житті територіальних громад області.

У засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Анатолій Ханко, директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Харченко, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Олександр Буцький, депутати обласної ради Валерій Прядко, Петро Ворона, голова Громадської ради при облдержадміністрації Володимир Голуб.

Цього року на конкурс подано 15 робіт із 7 закладів вищої освіти 3-4 рівнів акредитації. Відповідно до Положення про Конкурс, студенти вишів презентували журі свої наукові дослідження й відповідали на запитання щодо їх змісту.

При визначенні переможців конкурсу журі враховувало відповідність робіт встановленим критеріям оцінювання та результати захисту наукових досліджень.

Журі встановило у 2019 році одну першу, дві других і три третіх премії.

Перша премія присуджена Руслані Величко, студентці Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, – за наукову роботу «Технологія озеленення подвір’я закладу освіти як основа екологічного виховання учнівської та студентської молоді».

Другою премією відзначені Валерія Будаква, студентка Полтавської державної аграрної академії, – за наукову роботу «Значення громадського простору в суспільному житті та вплив молоді на його розвиток»; Вікторія Блоха, студентка Полтавського університету економіки і торгівлі, – за наукову роботу «StartUp-проєкт ˗ створення приладу для зручної та ефективної переробки сміття в домашніх умовах».

Третю премію вибороли Анастасія Мельник, студентка Полтавського університету економіки і торгівлі, – за наукову роботу «Партиципаторне бюджетування як інструмент місцевих ініціатив»; Марія Андрієнко, студентка Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, – за наукову роботу «Стратегічні напрями сталого екологічного розвитку м. Кременчука»; Дарина Вербова, студентка Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, – за наукову роботу «Впровадження територіальними громадами сучасних практик поводження з твердими побутовими відходами на засадах міжмуніципального співробітництва».

Перша премія – 3 тисячі гривень, друга – 2 тисячі, третя – 1 тисяча гривень.

Урочисте нагородження лауреатів конкурсу відбудеться до Дня місцевого самоврядування.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk