• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Інтернатні установи та терцентри області готові до зими

На Полтавщині як у стаціонарних відділеннях, так і в інтернатних закладах заготовлено на осінньо-зимовий період овочі, поновлено зимовий одяг та взуття.

Для забезпечення інтернатних закладів на випадок несприятливих погодних умов нині є 27 автономних електрогенераторних, також є печі на дровах для обігріву приміщень і приготування їжі. В стаціонарних відділеннях є електричні обігрівачі та плити для приготування їжі й ліхтарі.  

Про це розповіла заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ніна Черняк.

Так, улітку в 4 будинках-інтернатах відремонтували покрівлі та їдальні. У Гадяцькому геріатричному будинку встановили  твердопаливний котел. У шести інтернатах замінили вікна. Загалом термомодернізували 21 будівлю. У 12 будинках-інтернатах, крім газових котлів, встановлені резервні котли, які працюють на альтернативних видах палива. В результаті впровадження енергозберігаючих заходів економія споживання природного газу щорічно становить 11,84 %.

«Будівля Горбанівського пансіонату першою в Україні отримала енергетичний сертифікат найвищого рівня в країні. Економія енергоносіїв після впровадження проєкту становить близько 45%. Завдяки підтримці обласної ради та облдержадміністрації покращено матеріально-технічну базу інтернатів і територіальних центрів. Додатково в чотирьох інтернатних установах області встановили вуличні спортивні майданчики з тренажерами. Їх обладнали в межах профільної обласної програми», – сказала  Ніна Черняк.

Додала, що для покращення надання послуг людям з обмеженими фізичними можливостями закупили реабілітаційне обладнання: ліжка функціональні, крісла-каталки для душу.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk