• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтавській ОДА відбулося засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини

У Полтаві вшосте  засідала консультативна рада з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму облдержадміністрації. Цього разу на її розгляд винесли 4 основні питання та кілька додаткових.

Зокрема, розглянули облікову документацію на 4 об’єкти культурної спадщини місцевого значення. Саме на них  необхідно було виготовити паспорти для занесення до нового державного реєстру нерухомих пам’яток. Ці об’єкти також потребують проведення ремонтно-реставраційних робіт.

«У нас сьогодні історичний момент. Ми розглядаємо облікову документацію на ті об’єкти культурної спадщини, яка виготовлена в результаті проведення тендерних закупівель через систему «ProZorro», проведених  Департаментом культури і туризму облдержадміністрації. Тендер виграло підприємство «Об’єднання громадян «Інститут культурної спадщини» Всеукраїнської Ради з питань охорони культурної спадщини з міста Київ», – сказала директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко.

Мова йшла про облікову документацію на споруду Церкви Різдва, що в селі Вергуни Хорольського району, дзвіницю, що розташована у  Полтаві, на Соборному майдані, 1, на будинок Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя  та на споруду-хату, в якій народився патріарх Мстислав.

«Ми розглядаємо документи на об’єкти культурної спадщини місцевого значення, зокрема, й на щойно виявлені та національного значення. Було проведено тендер стосовно 18 об’єктів і на 4 вже  виготовлена документація за  цим тендером», – розповіла  начальник відділу охорони культурної спадщини Департаменту культури і туризму облдержадміністрації  Олеся Старолат.

Після погодження та затвердження всі документи направлять до Міністерство культури України  для занесення до державного реєстру.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk