Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Працівники харчової промисловості виробляють третину валового продукту Полтавщини

Цієї неділі відзначають День працівників харчової промисловості.  В актовій залі Полтавської державної аграрної академії 18 жовтня відбулися урочистості з нагоди свята.  

До  дійства викладачі, студенти аграрної академії та працівники харчової промисловості організували виставку-дегустацію своєї продукції: страв, напоїв та інших товарів полтавських торгових марок.

З вітальним словом до представників харчової галузі звернувся директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації Сергій Фролов:

«Не даремно цей день відзначають у період розпалу осені. Ви, як представники харчової промисловості, поряд з нашими аграріями формуєте продовольчу безпеку України. В цілому, у валовому продукті Полтавщини на харчову промисловість припадає третя частина. Цей показник протягом декількох років не змінюється».

Сергій Фролов сказав, що харчова галузь Полтавщини – це 800 великих, середніх і малих підприємствам та понад 22 тисячі працівників.

«Дуже багато української продукції виробляється саме в Полтавському регіоні: це товари м’ясопереробної промисловості, цукрової галузі, олійної, хлібопекарної тощо. В Україні харчова промисловість Полтавщини у виробництві яловичини має показник 8%, свинини — 17%, ковбасних виробів — 15%, молочної продукції та цукру — 8%, — каже директор Департаменту. — Нашу область називають житницею України. Але вона ще й годувальниця нашої держави. І це завдяки працівникам харчової промисловості».

Під час урочистостей найкращих працівників харчової промисловості нагородили почесними грамотами.

 

 

Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk