Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Юних полтавців запрошують продемонструвати свої таланти на «Перлина Fest»

Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки IX Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться у Києві 9 листопада у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.

Фестиваль відбудеться під девізом: «Творчість заради майбутнього!». Мета його проведення - показати усю культурну різноманітність України, увібравши самобутність традицій, що передаються роками від покоління до покоління. Окремою номінацією, започаткованою Українською асоціацією районних та обласних рад, стала «Перлина громади» (особливий твір, який розкриває особливість, самобутність культури регіону України).

Захід націлений на збагачення та подальший поступ культурної та історичної спадщини, що є формуючим фактором національної свідомості. Крім того, залучення дітей до таких заходів виховує їх відповідальними, патріотично-налаштованими громадянами, готовими до починань.

Почесним головою журі фестивалю є народна артистка України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка Лідія Забіляста.

У попередніх конкурсах взяли участь колективи та артисти із 23 регіонів України, були учасники як із великих міст-мегаполісів, так і з маленьких селищ, які мали змогу представити свою майстерність та обмінятися досвідом.

Фестиваль став справжньою школою професійної майстерності, подарував можливість перейняти досвід професійних наставників, допоміг талановитим виконавцям відкрити свою творчу неповторність та розпочати яскравий мистецький шлях.

Усі охочі взяти участь у IX Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» можуть ознайомитися з умовами на сайті http://perlyny.com.ua/ або за телефонами оргкомітету 044-586-40-11, 067-520-11-35.

Українська асоціація районних та обласних рад

Image
Повідомити про функціонування  нелегальних автозаправних станцій,  підпільних гральних закладів  на території Полтавської області
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk