Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві після реконструкції відкрили два відділення

У КП «Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради» після капітального ремонту відкрили відділення хірургії та торакальної хірургії.

Вони розташовані на 5-му поверсі хірургічного корпусу. Розраховані на 40-ліжкомісць – хірургічне та 20 – торакальне.

«У планах – зробити весь корпус та модернізувати всю лікарню. Нині ремонт триває на першому поверсі. Там буде сучасне приймальне відділення. Час вимагає, щоб медичні заклади осучаснювалися. Потрібно, щоб ліжко працювало щогодини. Попри зменшення кількості ліжкомісць зростає інтенсивність лікування. І, дійсно, кількість пролікованих пацієнтів зросла вдвічі. На прикладі цих відділень бачимо, що пацієнти отримуватимуть сучасні послуги», – наголосив т.в.о. голови облдержадміністрації Олег Пругло.

Відділення оснащені всім необхідним для лікування та проведення планових операцій. Є багатофункціональні ліжка, спеціальні відсмоктувачі, апарати УЗД,  бронхоскоп  із відеозаписом та стерилізаційне обладнання.

«Тут створили всі умови як для пацієнтів, так і для медичного персоналу. Зокрема, врахували потреби пацієнтів маломобільних груп. У відділенні немає порогів, тож люди з інвалідністю можуть легко пересуватися на візках.  Також враховували доступ пацієнтів до інформації. Всі ліжка оснащені кнопками виклику лікаря чи медичної сестри. Є й подача кисню», – сказав директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак.    

Хірургічний корпус був збудований в 70-х роках минулого століття. Востаннє  ремонт тут проводили 30 років тому. Всього на проведення ремонту приміщення використано 36,5 млн грн.

«У жовтні минулого року розпочалася реконструкція відділень. Знімали стару підлогу, стелю. Виконано роботи з ремонту та перепланування приміщень, замінили електричні мережі, каналізаційні та мережі водопостачання. Також змонтували припливно-витяжну вентиляційну систему, замінили вікна та балкони. Реконструкцію провели з урахуванням санітарних вимог до приміщень І та ІІ категорій. Роботи виконала фірма «Марк Строй»», – сказав директор Департаменту будівництва, містубудування і архітектури та ЖКГ Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Відділення працюють цілодобово. У хірургічному – 19 медпрацівників, а в торакальному – 11.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk