• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтавщину на Форумі видавців у Львові представляють 9 видавництв

У Львові почав працювати 26-ий Форум видавців. Упродовж 5 днів всі охочі зможуть відвідати безліч освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книги на будь-який смак. Події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та ще в різних локаціях міста.

26 BookForum налічує 700 подій. У них візьмуть участь більше тисячі українців та іноземців. Фокусна тема фестивалю цього року – «Відшукування причетного» – назва одного з віршів українського поета Грицька Чубая.

Полтавщина вчетверте бере участь у Форумі. Свою продукцію представляють 9 видавництв Полтави й області – як комунальні, так і приватні. Зокрема, комунальне видавництво «Лубни», ФОП «Говоров», ТОВ «Видавництво «Камелот», ПП «Дивосвіт», ТОВ «АСМІ», КП «Полтавський літератор», КП «Гадяч» та видавництво «Українське народознавство» з Опішні. Полтавці презентують книги від дитячих до краєзнавчих. Чимало привезли збірок віршів та історичних книжок. Наприклад, із новинок – книга Олександра Дзюби та Василя Магди «Яреськи – вчора, сьогодні». Цінова політика на видання – від 30 до 400 грн.

«Ідея відвідувати наймасштабнішу книжкову подію року запропонована Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Її охоче підтримали видавці. Полтавщина на Форумі представлена одним стендом. Це зручно для відвідувачів. Приємно, що за ці чотири роки ми маємо своїх поціновувачів. Серед них не лише львів’яни, а й жителі інших областей. І дехто з читачів вже цілеспрямовано шукає стенд Полтавщини», – розповіла директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко.

Найбільшим попитом у відвідувачів користуються краєзнавча, мистецька та історична література й книги військової тематики.

Серед перших книг, які полтавці реалізували на Форумі – книга видавництва «АСМІ» «Відзнаки прикордонних військ».

«Відзнаки прикордонних військ України» упорядкували Олексій Петренко і Сергій Литвин. Вони самі колекціонери, тож уклали таку збірку. Це фундаментальне дослідження, котре містить цінну інформацію щодо основних етапів становлення прикордонної служби України.

«Цю книгу забрали відразу. Також вже забрали мої дві збірки гумористичних творів «Добрий День», – зазначила письменниця полтавка Галина Вовченко.

До слова, авторка вперше презентує цю книгу у Львові.

Image

Анонси

28.06.2024 – запрошуємо на унікальну подію «Полтавщина туристична» в ПДАУ
Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk