• +380 (0532) 56-17-18
 • info@adm-pl.gov.ua
 • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Уряд не припинятиме фінансування будівництва об’єктів соціального значення на Полтавщині

Т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло заявив, що з Державного фонду регіонального розвитку надходитимуть кошти для будівництва об’єктів соціального значення.

Це стало зрозуміло після вчорашнього засідання (17.09.19) комісії з питань ДФРР (Державний фонд регіонального розвитку) в Міністерстві розвитку громад та територій України.

«Я брав участь у цьому засіданні, – розповів Олег Пругло. – Була загроза, що можуть припинити фінансування деяких об’єктів. Але ці всі 6 об’єктів, які фінансуються ДФРР, ми відстояли. Відповідним листом ще раз підтверджуємо, що готові до виконання тих робіт, які заплановані на цей рік і фінансуються з державного бюджету, і що ці кошти будуть використані вчасно. Вже в ЗМІ пройшла інформація, що фінасування припинять. Дійсно, така загроза була по всіх областях України. Представників кожної області заслуховували на комісії, і в деяких регіонах 43 об’єкти будуть зняті. Ми довели, що всі документи у нас є, проведені тендери, заключені договори, проведені відповідні оплати, роботи по цих об’єктах розпочаті й тривають. Є плани робіт на цей рік: ми вкладаємося в графік по фінансуванню, і в графік по виконанню робіт, тому нам всі об’єкти залишили».

Довідково. Інформація про будівництво та реконструкцію об’єктів на Полтавщині, що здійснюються за рахунок місцевих бюджетів і Державного фонду регіонального розвитку за бюджетною програмою КПКВК 2761070 (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 № 196 (зі змінами):

 1. Ліцей майбутнього по вул. Центральній, 64, в Омельницькій об'єднаній територіальній громаді на Полтивщині – капітальний ремонт, термомодернізація будівлі.
 2. Демидівська загальноосвітня школа I-III ступеня Решетилівської районної ради по вул. Перемоги, 118, у с. Демидівка Решетилівського району – реконструкція спортивного залу з добудовою побутових приміщень.
 3. Полтавський обласний клінічний кардіологічний диспансер по вул. Макаренка, 1А, 1Б в м. Полтава (корпус інтервенційної кардіології та реабілітації) – реконструкція.
 4. Центр надання послуг у м. Полтава – будівництво.
 5. Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня по вул. Шевченка, 5 у смт Ромодан, Миргородського району – будівництво шкільного спортивного залу.
 6. Фізкультурно-оздоровчий басейн по вул. Шкільній, 18, у с. Розсошенці Полтавського району — будівництво.

 

Image

Анонси

28.06.2024 – запрошуємо на унікальну подію «Полтавщина туристична» в ПДАУ
Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

 • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
 • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
 • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
 • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
 • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
 • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
 • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk