Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Громадськість вимагає від новобраних нардепів створити міжфракційне об’єднання «Полтавщина»

Круглий стіл Громадської ради при Полтавській обласній раді, що відбувся 16 серпня, передбачав зустріч громадськості з новообраними депутатами Верховної Ради від Полтавської області.

Але так як жоден із восьми переможців парламентських виборів по одномандатним виборчим округам Полтавщини на зустріч не прийшов, звернення до нардепів просто зачитали й записали на відео. Щоб потім передати документи представникам народних обранців.

Андрій Любич із ГО «Інститут фінансів і права» запропонував майбутнім нардепам з Полтавської області – Дмитру Нальотову (ОМВО№144), Андрію Бобляху (ОМВО№145), Юрію Шаповалову (ОМВО№146), Олегу Кулінічу (ОМВО№147), Анастасії Ляшенко (ОМВО№148), Костянтину Касаю (ОМВО№149), Олексію Мовчану (ОМВО№150), Максиму Березіну (ОМВО№151) – створити міжфракційне депутатське об’єднання «Полтавщина».

«Головною метою МДО «Полтавщина» є об’єднання зусиль народних депутатів України в законодавчому забезпеченні стратегічного регіонального розвитку Полтавської області, -  повідомив Андрій Любич із ГО «Інститут фінансів і права». – Щоб була взаємодія між нардепами та місцевою виконавчою владою, щоб відстоювалися інтереси громади в усіх сферах, щоб залучати громадськість до підготовки законопроєктів та інше».

На круглому столі також розглянули такі питання:

 • обіг сільськогосподарських земель для уникнення корупції в земельних питаннях;
 • втілення держполітики щодо розвитку малого та середнього бізнесу в Україні;
 • удосконалення законодавства в питаннях прозорості видобувної галузі та екологічної безпеки;
 • встановлення правового зв’язку між виборцем і депутатом щодо ефективного використання Європейської Хартії Місцевого Самоврядування і впровадження європейського місцевого самоврядування.

Текст проєкту «Положення про Міжфракційне депутатське об’єднання» та всі звернення до нардепів передали представнику Андрія Бобляха, а згодом – решті новообраних депутатів Верховної Ради.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

 • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
 • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
 • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
 • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
 • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
 • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
 • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk