Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві відбудуться міжнародний спортивно-масовий захід і чемпіонат України з напівмарафону

Трохи більше, ніж за місяць – 31 серпня і 1 вересня – у Полтаві відбудеться міжнародний спортивно-масовий захід «Нова Пошта напівмарафон Полтава 2019». Робочий план із підготовки й проведення змагань обговорили на нараді в заступника голови облдержадміністрації Романа Товстого.

– Третій рік поспіль у Полтаві відбувається такий масовий спортивний захід. Облдержадміністрація долучається до його підготовки. Цього року він має статус міжнародного. Захід іміджевий і для міста, і для регіону загалом. Досвід проведення масових змагань маємо. Сьогодні на нараді обговорюємо кожен пункт робочого плану й за потреби вносимо корективи, – зазначив Роман Товстий.

– Напівмарафон міжнародний, бо в ньому візьмуть участь люди з різних куточків світу. Крім того, в межах заходу відбуватиметься офіційний чемпіонат України з напівмарафону. Приїдуть професійні спортсмени, – поінформував заступник начальника управління – начальник відділу спортивної та масово-оздоровчої роботи Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Михайло Габор. – Очікуємо, що загалом у заходах візьмуть участь понад 4700 бігунів.

Депутат обласної ради Геннадій Коваленко запропонував залучити за змагань молодь зі спортивних шкіл Полтавщини.

– Напівмарафон має стати спортивним святом не лише для міста. Це ж чемпіонат України, й область на ньому має бути представлена, – додав Геннадій Коваленко.

Детальніше організатори планують розповісти про захід 2 серпня на тематичній прес-конференції біля облдержадміністрації.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk