• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині відбулися чемпіонати України серед юнаків із пішохідного й велосипедного туризму

Сім днів поспіль – із 9 до 15 липня 2019 року – Полтавщина приймала юних спортсменів на 48-му Чемпіонаті України з пішохідного туризму та 6-му Чемпіонаті України з велосипедного туризму. Відбулися змагання у Красногорівці Великобагачанського району.

Дистанції з пішохідного туризму були динамічними й насиченими. Учасники демонстрували технічну і тактичну майстерність на дистанціях IV класу в командних змаганнях крос-похід і смуга перешкод, у змаганнях зв’язок.

Вправність у володінні велосипедом спортсмени показали на комплексній дистанції, яка включала такі види: тріал, велокрос, фігурне водіння. Серйозним випробуванням для велосипедистів була дистанція велоралі довжиною майже 40 км.

У загальному заліку золото чемпіонату України з пішохідного туризму здобула команда Чернігівської області. Абсолютним чемпіоном із велосипедного туризму стала команда Вінницької області.

Гідно виступили на змаганнях і команди Полтавщини, однак жорстка конкуренція завадили їм дістатися п’єдесталу. Бронзову медаль в особистому заліку у виді тріал отримав полтавець Максим Порутчик.

Переможці, призери та їхні тренери одержали дипломи Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, кубки та медалі. В особистому заліку діти отримали призи від спонсорів – магазинів туристичного спорядження й спортивного обладнання.

Усім учасникам чемпіонатів вручили пам’ятні подарунки й грамоти Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Важливим моментом закриття чемпіонатів стала передача полтавськими туристами прапора чемпіонатів України команді Черкаської області, де наступного року відбудеться 49-й Чемпіонат України з пішохідного туризму.

Оргкомітет і суддівська колегія змагань відзначили відмінну організацію проведення заходу господарями змагань. Велику допомогу в підготовці та проведенні чемпіонатів надали Білоцерківська сільська рада (голова Лещенко І.В.), Красногорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської сільської ради (директор Кропивко О.В.), професійно-технічне училище №49 (директор Гавриленко І.В.). ТОВ «Білагро» с. Красногорівка (директор Кордубан Ю.В.) та Великобагачанська селищна рада (голова Саковський Ю.Б.) сприяли у проведенні масових заходів чемпіонатів.

Нагадаємо, на змагання прибули 18 команд туристів-пішохідників і 13 команд велосипедистів. Загалом у заході взяли участь 330 осіб із 21 області міста Києва.

48-й Чемпіонат України серед юнаків із пішохідного туризму та 6-й Чемпіонат України серед юнаків із велосипедного туризму – це ще один крок популяризації й розвитку туристсько-спортивних форм роботи в закладах освіти України як дієвого засобу виховання учнівської молоді.

Полтавський обласний центр туризму і

краєзнавства учнівської молоді

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk