• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Відбулося засідання антирейдерського штабу

На засіданні оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів в облдержадміністрації розглянули звернення громадян щодо захисту їх земельних прав. Провів засідання заступник голови облдержадміністрації Роман Товстий.

Зокрема, члени штабу розглянули звернення жителя Чутівського району щодо суборенди земельної ділянки під пасовисько.

– Так як орендатор не продовжила з вами договір, ви маєте право звернутися до сільської ради й без аукціону отримати іншу ділянку під громадські пасовиська, якщо є вільні землі, – розповів скаржнику начальник Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Вадим Чувпило. – У вас 6 корів, по 66 соток на кожну. Чотирьох гектарів для них буде достатньо.

Представниця селищної ради повідомила, що вільні земельні ділянки є, і якщо чоловік напише заяву, йому не відмовлять.

На засіданні також розглядали звернення громадян щодо користування земельними ділянками у Котелевському й Хорольському районах, які вже раніше розглядалися антирейдерським штабом. У Котелевському районі спір між сільськогосподарськими підприємствами, що претендують на три земельні ділянки, дійшов до суду, тому робота штабу на цьому завершується.

– Ми не маємо повноважень суддів, поліції, прокуратури. Штаб – це рекомендаційний орган, який може порадити спосіб безконфліктного вирішення земельного питання, – зазначив Роман Товстий. – Сприяємо врегулюванню конфліктних ситуацій мирним шляхом, пошуку компромісу. Коли ж справа доходить до суду – це єдиний правильний шлях. Хто правий, стане ясно в судовій залі. І дії райдержадміністрації, яка надавала земельну ділянку то одному, то іншому підприємству, теж будуть оцінені.

Оперативний штаб захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів проводить засідання щомісяця, а у разі необхідності негайного реагування на ситуацію – невідкладно. Члени штабу також виїжджають на місця, надають правову допомогу й фіксують вчинені злочини. На Полтавщині діє цілодобова гаряча лінія для захисту від рейдерства: +380 95 605 85 47.

Цього разу в засіданні взяли участь представники ГТУ юстиції, Держгеокадастру, прокуратури Полтавської області, Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, Регіонального центру з надання БВПД у Полтавській області.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk