• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Кременчуцький ЦНАП – один із найкращих в Україні

Про організацію ефективного надання адміністративних послуг на регіональному рівні говорили на апаратній нараді в облдержадміністрації.

– Нині на Полтавщині створені та функціонують 40 центрів надання адміністративних послуг: 24 – при райдержадміністраціях, 6 – при міськвиконкомах міст обласного значення, 10 – в ОТГ, – розповіла директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Інна Іщенко. – Створення нових й модернізація нинішніх центрів надання адміністративних послуг стало можливим завдяки державній підтримці та низці міжнародних програм.

Наприклад, проект Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ «Реформа управління на сході України» надає допомогу з облаштування ЦНАП в Омельницькій ОТГ. Найкращі успіхи в роботі – в Кременчуцького центру надання адміністративних послуг.

– Завдяки державній підтримці у 8 мільйонів гривень і коштам із місцевого бюджету в липні 2018 року відкрився оновлений головний офіс ЦНАП у Кременчуці, – зазначила Інна Іщенко. – Завдяки новому автономному цифровому обладнанню – мобільному офісу – адміністратори Пирятинського та Кременчуцького міських ЦНАП отримали можливість надавати необхідні послуги за місцем проживання під час виїзного прийому, зокрема, видавати різні види довідок, проводити реєстрацію місця проживання та нерухомості тощо. У Кременчуці навіть водійські права у ЦНАП отримують. В Україні таких центрів мало.

Сучасні ЦНАП відкриваються в інших містах і селах. У 2019 році, наприклад, у Миргороді створили перший міськрайонний ЦНАП шляхом укладання договору на обслуговування населення між ЦНАП при МВК і РДА та ліквідації останнього (при РДА). Також із цього року розпочали роботу центри надання адмінпослуг у Білоцерківській, Глобинській, Засульській, Клепачівській, Новознам’янській, Омельницькій, Пирятинській, Пришибській, Скороходівській та Сергіївській громадах.

У межах заходів Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки за ініціативи Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації другий рік поспіль відбуваються конкурси «Кращий адміністратор» та «Кращий Центр надання адміністративних послуг». За результатами конкурсного відбору серед учасників у першій номінації є 6 переможців, у другій – 9.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk