• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині тривають два чемпіонати України

У селі Красногорівка Великобагачанського району триває 48-й Чемпіонат України серед юнаків із пішохідного туризму. Також відбувається 6-й Чемпіонат України серед юнаків із велосипедного туризму. Змагаються 330 учасників із 21 області України й міста Києва. Зокрема, 18 команд із пішохідного туризму та 12 команд із велосипедного туризму.

Чемпіонати стартували 9 липня. Триватимуть до 14 липня включно. Вітали спортсменів зі початком змагань голова обласної ради Олександр Біленький, начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Сергій Рибалко, директор Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді Сергій Неділько.

– Досвід проведення всеукраїнських заходів у нас є. Три роки поспіль організовуємо кубки України з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Звісно, рівень чемпіонату – вищий. Такі чемпіонати проводимо вперше. І відразу не один, а два. Змагання з пішохідного туризму організовують щороку, а з велотуризму чергують із водним туризмом. Минулоріч першість із пішохідного провели на Рівненщині. Почасти чемпіонати з пішохідного й велотуризму об’єднують, тому на Полтавщині й відбуваються водночас два всеукраїнські змагання, – пояснив директор Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Станіслав Комісар. – Крім того, суддівський склад нинішніх чемпіонатів – на високому рівні: з близько 50 арбітрів 14 – національної категорії.

Туристи-пішохідники змагаються на таких дистанціях як крос-похід, смуга перешкод (командний етап) й у змаганні зв’язок, а велосипедисти – у велоралі (маршрут завдовжки близько 40 кілометрів) й на комплексній дистанції.

Нагородження переможців чемпіонатів відбудеться 14 липня.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk