Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Микола Білокінь зустрівся із представниками місії CANADEM

Заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь поспілкувався з довгостроковими спостерігачами Місії спостереження за виборами Президента та Парламенту України 2019 CANADEM Фредріком Вангабо Мвененгабо й Шерон Лабчук.

Члени Місії розповіли про свою роботу, поцікавилися особливостями перебігу виборчого процесу на Полтавщині, а також станом залученості представників національних меншин і переселенців, які проживають у регіоні, в громадянські процеси й дотриманням гендерного балансу в органах влади.

– CANADEM – Місія канадського уряду. Нині вона бере участь у спостереженні за достроковими парламентськими виборами. Її представники – громадяни Канади – працювали й на попередніх, президентських, виборах в Україні. Канада бере участь у спостереженні за виборами в багатьох державах світу, але Україна займає почесне місце з огляду на тісні й теплі відносини між двома країнами. Канада завжди підтримує Україну на різних рівнях у зовнішній політиці, – розповів Фредрік Вангабо Мвененгабо. – Нині спостерігачі від канадської Місії працюють в усіх областях України. Вони спостерігають за підготовкою до виборів, їх перебігом й ситуацією після дня виборів. Ми нейтральна сторона. Упродовж нашої роботи організовуємо зустрічі з політичними діячами, обласним керівництвом, міськими головами, членами дільничних, окружних виборчих комісій, ЦВК, представниками політичних партій і Національної поліції в областях, засобів масової інформації тощо.

– Держслужбовці не залучені до виборчого процесу. Ми не втручаємося у виборчу кампанію, – зазначив Микола Білокінь. – Зацікавлені, щоб вибори відбулися демократично, без порушень, за чим безпосередньо стежать відповідні органи, зокрема Національна поліція. Виборча кампанія на Полтавщині триває спокійно. Розуміємо, що ближче до 21 липня події можуть розгортатися бурхливіше. Сподіваємося, вибори відбудуться без серйозних порушень. Чекаємо результатів.

Микола Білокінь розповів, що гендерна рівність, зокрема, в облдержадміністрації дотримана. Більше половини управлінь і департаментів ОДА очолюють жінки. Додав, що вони – ефективні керівники. Микола Білокінь також зазначив, що представники національних меншин долучаються до громадського життя регіону, беруть участь у різних заходах, які відбуваються на Полтавщині.

Image
Повідомити про функціонування  нелегальних автозаправних станцій,  підпільних гральних закладів  на території Полтавської області
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk