• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Жителі Полтавщини можуть отримати фінансування на реалізацію проектів зі сталого розвитку територій

Підвищення енергоефективності, модернізація переробки відходів, економічний розвиток місцевих громад та стала мобільність. Проекти на такі теми можна подати на конкурс зі сталого розвитку територій. Кращі ідеї втілять у життя. Проект «Посилене партнерство для сталого розвитку» реалізує в Україні ПРООН. Фінансує ініціативу Уряд Швеції.

У Полтаві впродовж двох днів проводять  ІV Міжрегіональний форум «Ефективні партнерства для сталого розвитку територій». Привітав учасників з початком роботи заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь.

«Ми знаємо наскільки корисна роль ПРООН для розвитку місцевих громад. Цей форум – можливість реалізувати нові амбітні ідеї. Полтавщина –економічно розвинений регіон, має потужний аграрний сектор. Місцеві громади можуть подати на конкурс свої проекти і в такий спосіб покращити рівень життя у своєму селі, селищі чи місті. Ми підтримуємо ініціативи та надбання, які вже маємо, і готові розвиватися й далі. Тож всім плідної роботи і перемог у конкурсі», – сказав Микола Білокінь.

Проект стартував у грудні минулого року. В його межах оголосили  конкурс проектних ідей по всій країні.

«Сьогодні багато говоритимемо про партнерство на рівні громад та регіонів. Також обговоримо  Порядок денний у сфері сталого розвитку до 2030 року. Цей Порядок є планом дій для людей, планети та процвітання. Цей план реалізовуватимуть усі країни та всі зацікавлені сторони, що діятимуть на засадах співробітництва і партнерства», – розповів радник ПРООН України з питань демократичного врядування Маркус Бранд.

Загальний бюджет проекту – 5 млн шведських крон, це майже  500 тис. доларів США. Розрахований проект на півтора року. Конкурс оголосили на початку травня 2019 р. До участі подали понад 300 заявок. Відібрали 110 ініціатив. Відібрані проекти, їх важливість та актуальність обговорюють на регіональних форумах. У них беруть участь експерти, практики та фахівці. У Полтаві проводять вже четвертий форум. Подібні відбулися у Львові, Дніпрі та Вінниці.

Реалізовувати ініціативи почнуть із жовтня.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk