• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтавщина технічно готова до осінньо-зимового періоду на 50 відсотків, – Едуард Рева

В облдержадміністрації відбулася чергова координаційна рада з контролю за виконанням заходів із підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

Обговорили на ній ситуацію з підготовкою до опалювального сезону в Гребінківському, Пирятинському, Великобагачанському районах, місті Миргороді, а також стан готовності обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Лубнитеплоенерго», яке обслуговує Лубни, Пирятин і Гребінку, та ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго», яке обслуговує Велику Багачку і Миргород.

Представники підприємств поінформували, що рівень готовності «Лубнитеплоенерго» й «Миргородтеплоенерго» до зими – 50 відсотків. Проблемними питаннями є фінансові, зокрема великий обсяг заборгованості за спожиті енергоносії, який утворився в результаті різниці в тарифах.

– Середня технічна готовність області до початку осінньо-зимового періоду – 52 відсотки. Процес підготовки відбувається згідно з планом. Масштабних проблемних ситуацій немає. Є питання до організації обслуговування житлового фонду у Великій Багачці. Думаю, порозуміння з органами місцевого самоврядування знайдемо й ситуацію врегулюємо. Фінансове питання постійно актуальне. Воно повсякчас на контролі. Залучатимемо обласних депутатів, звертатимемося до обласної ради, допомагатимемо вирішувати фінансові проблеми, які виникли у зв’язку з різницею в тарифах, – розповів начальник управління житлово-комунального господарства Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ облдержадміністрації Едуард Рева.

Він зазначив, що у серпні відбудеться плановий об’їзд усіх районів. Представники координаційної ради оглядатимуть стан підготовки регіонів до зими на місцях.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk