Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтавщина технічно готова до осінньо-зимового періоду на 50 відсотків, – Едуард Рева

В облдержадміністрації відбулася чергова координаційна рада з контролю за виконанням заходів із підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

Обговорили на ній ситуацію з підготовкою до опалювального сезону в Гребінківському, Пирятинському, Великобагачанському районах, місті Миргороді, а також стан готовності обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства «Лубнитеплоенерго», яке обслуговує Лубни, Пирятин і Гребінку, та ОКВПТГ «Миргородтеплоенерго», яке обслуговує Велику Багачку і Миргород.

Представники підприємств поінформували, що рівень готовності «Лубнитеплоенерго» й «Миргородтеплоенерго» до зими – 50 відсотків. Проблемними питаннями є фінансові, зокрема великий обсяг заборгованості за спожиті енергоносії, який утворився в результаті різниці в тарифах.

– Середня технічна готовність області до початку осінньо-зимового періоду – 52 відсотки. Процес підготовки відбувається згідно з планом. Масштабних проблемних ситуацій немає. Є питання до організації обслуговування житлового фонду у Великій Багачці. Думаю, порозуміння з органами місцевого самоврядування знайдемо й ситуацію врегулюємо. Фінансове питання постійно актуальне. Воно повсякчас на контролі. Залучатимемо обласних депутатів, звертатимемося до обласної ради, допомагатимемо вирішувати фінансові проблеми, які виникли у зв’язку з різницею в тарифах, – розповів начальник управління житлово-комунального господарства Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ облдержадміністрації Едуард Рева.

Він зазначив, що у серпні відбудеться плановий об’їзд усіх районів. Представники координаційної ради оглядатимуть стан підготовки регіонів до зими на місцях.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk