• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Уряд затвердив перспективний план формування територій громад Полтавщини

Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Полтавської області у форматі, що був схвалений депутатами на сесії обласної ради 23 грудня 2018 року. Про це повідомили в Департаменті економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

Відповідне розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року 476-р опубліковане на Єдиному вебпорталі органів виконавчої влади України «Урядовий портал».

Процес погодження відповідного документа був тривалим. Проект пройшов низку обговорень й набув публічного розголосу між громадськістю і в засобах масової інформації. Відповідний документ розроблений облдержадміністрацією та погоджений обласною радою, був розглянутий профільним Міністерством. Потім отримав погодження від урядових комісій і затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України.

План визначає формування територій громад Полтавської області. Відповідно до внесених до плану змін уточнено склад 31 громади. Зокрема, Великобагачанської, Лютенської, Петрівсько-Роменської, Гадяцької, Глобинської, Кринківської, Гребінківської, Зіньківської, Опішнянської, Ланнівської, Кобеляцької, Білицької, Бутенківської, Озерянської, Новогалещинської, Омельницької, Піщанської, Лохвицької, Сенчанської, Вовчицької, Великосорочинської, Комишнянської, Новосанжарської, Пирятинської, Решетилівської, Семенівської, Хорольської, Клепачівської, Чутівської, Скороходівської та Шишацької.

Крім того, перспективний план формування територій громад області доповнюється 25 громадами – Краснолуцькою, Бугаївською, Градизькою, Диканською, Карлівською, Вільховатською, Козельщинською, Лубенською, Машівською, Михайлівською, Миргородською, Малоперещепинською, Руденківською, Оржицькою, Лазірківською, Березоворудською, Заворсклянською, Коломацькою, Мачухівською, Новоселівською, Полтавською, Оболонською, Чорнухинською, Абазівською та Сем’янівською громадами.

Із переліку спроможних територіальних громад вилучені Веприцька, Сарівська, Балясненська, Стасівська, Вирішальненська, Степненська, Терешківська, Яреськівська та Дмитрівська громади.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk