• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Міністр освіти України Лілія Гриневич побувала на Полтавщині

На Полтавщині з робочим візитом перебувала Міністр освіти України Лілія Гриневич. Головна освітянка країни відвідала Розсошенську гімназію, що в Щербанівській ОТГ, та Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г. Боровенського. В обох закладах вона оглянула навчальні кабінети, матеріально-технічну базу, лабораторії й сучасне обладнання.

В області прикладом впровадження реформи «Нова українська школа» є Розсошенська гімназія. У закладі – 761 учень. За концепцією «Нової української школи» в гімназії оснастили 5 перших класів.

«Ми, як і кожна громада, маємо проблеми. Намагаємося брати на себе фінансові навантаження. Ми забезпечили обладнанням перші класи. Облаштували ігрові та навчально-пізнавальні зони, парти-трансформери, куточки живої природи, придбали килимки для ранкових зустрічей, необхідні підручники, дидактичні матеріали. Сільська рада виділяє третій рік кошти за спеціальною програмою. Також дофінансовує зарплату вчителям», – сказав голова Щербанівської ОТГ Ігор Процик.

На базі Решетилівського професійного аграрного ліцею Лілія Гриневич поспілкувалася з головами ОТГ, викладачами та майстрами професійно-технічних училищ.

Очільниця Міністерства освіти і науки оглянула виробничу базу професійного ліцею в Решетилівці. Ліцей готує кухарів-кондитерів, пекарів, лаборантів ХБА, електрозварників, слюсарів, трактористів-машиністів. Лілія Гриневич зауважила, що нині однією з проблем професійної освіти є застаріле обладнання. Зношеність його становить 60%. Вона повідомила, що Кабінет Міністрів запроваджує новий проект з Європейським Союзом. Така співпраця спрямована на ще більшу модернізацію системи сучасної освіти та якісну підготовку спеціалістів.

«ЄС надає Україні 58 млн євро на розвиток професійної освіти. Ми вже підписали угоду. Зазначені кошти будуть використані на модернізацію інфраструктури, закупівлю обладнання, створення центрів досконалості, а також зміну змісту навчання майстрів та вчителів, розробку нових освітніх стандартів. До цього проекту потрібно ставитися відповідально. Він розрахований на 4 роки. І важливо, щоб він не зупинився», – наголосила Лілія Гриневич.

Також говорили про створення навчально-виробничих центрів. Це дасть змогу залучити роботодавців та їхню базу до підготовки робітничих кадрів. На Полтавщині 5 таких виробничо-освітніх кластерів.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk