• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Пішов з життя Почесний громадянин Полтави Олексій Ландар

Полтавська обласна державна адміністрація і Полтавська обласна рада глибоко сумують з приводу смерті Генерального директора ТзДВ «Полтавтрансбуд», почесного громадянина Полтави та Полтавського району  Ландаря Олексія Михайловича і висловлюють співчуття рідним та близьким померлого.

4 липня 2019 року, на сімдесят дев’ятому році життя, після тривалої хвороби, пішов із життя  Олексій Михайлович Ландар – генеральний директор ТзДВ «Полтавтрансбуд», Почесний громадянин Полтави, академік Академії будівництва України, кандидат технічних наук.

Народився Олексій Михайлович 5 квітня 1941 року в с. Петрівка Полтавського району.

Трудову діяльність будівельника розпочав у 1963 році після закінчення Полтавського інженерно-будівельного інституту на посаді інженера виробничо-технічного відділу товариства з додатковою відповідальністю “Полтавтрансбуд” (колишнє будівельне управління № 113 в м. Полтава). З 1964 по 1971 рік – начальник виробничо-технічного відділу, з 1971 по 1976 рік – головний інженер, з 1976 року – генеральний директор ТзДВ “Полтавтрансбуд”.

За десятиріччя роботи під керівництвом О.М. Ландаря товариством «Полтавтрансбуд» збудовано та виконано реконструкції десятків об’єктів промислового, адміністративного та соціально-побутового призначення. Побудовані приміщення Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) ім. М. Ярошенка, Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету ім. Я. Мудрого, палац дозвілля «Листопад», «Злато місто», Свято-Успенський собор, Храм на честь великомучениць Віри, Надії, Любові та їх матері Софії, церкви у селах Петрівка та Затуріно, соматичний корпус обласної лікарні, протитуберкульозний диспансер, зведено більше 600 тис. кв. м квартир у будинках європейського зразка.

За сумлінну, самовіддану працю та високий професіоналізм О.М.Ландар нагороджений орденами «За заслуги» ІІІ, ІІ та І ступенів, «Знак пошани», «Трудового Червоного Прапора», «Святого рівноапостольного князя Володимира Великого» ІІІ ступеня, «Хреста Спасителя», багатьма медалями.

Почесний залізничник. Почесний транспортний будівельник. Заслужений будівельник України.

Мав подяки від президента України, Кабінету Міністрів України. Обирався депутатом Полтавської міської ради.

Олексій Михайлович був справжнім професіоналом своєї справи, мудрою, вимогливою, енергійною та щирою людиною. Саме завдяки його багаторічному досвіду й таланту керівника, незважаючи на кризові явища в економіці, стабільно працює та невпинно розвивається ТзДВ «Полтавтрансбуд».

Світла пам’ять про Олексія Михайловича назавжди залишиться в серцях всіх, хто його знав.

 

О.Пругло, О.Біленький, Є.Холод, А.Ханко, Р.Товстий, М.Білокінь, К.Бойко, В.Головко, Т.Голбан, І.Іщенко, І.Особік, В.Онищенко, А.Бодник, Л.Вернигора, С.Змієвець, С.Кожемяко, Б.Петтер, О.Удовіченко, А.Чорнощоков, М.Юхименко

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk