• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

30 шкіл Полтавщини отримали навчальні автомати та пістолети

30 навчальних закладів з дванадцяти районів області отримали начальну зброю  – 260 автоматів та 130 пістолетів. Зокрема, Решетилівський, Семенівський, Гадяцький, Котелевський, Миргородський, Хорольський, Полтавський та інші.

«Наша область  єдина в Україні, яка централізовано вирішила питання відновлення матеріально-технічного забезпечення для викладання предмету «Захист Вітчизни».  З 330 навчальних закладів області кімнати для зберігання зброї обладнали 30. Це лише початок, будемо рухатися далі в цьому напрямку. Обладнання  відповідних кімнат  –  головна умова для отримання зброї. Молодь треба виховувати зі школи», – розповів заступник військового комісара Полтавського обласного військового комісаріату Едуард Бородай.

Як додав начальник управління позашкільної, професійної (професійно - технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Сергій Рибалко, Полтавщина – перша область, яка отримала навчальну зброю для закладів освіти.

«Це результат кількарічної спільної роботи облради, облдержадміністрації, профільних департаментів. 30  закладів – це перші ластівки, всі інші освітні установи мають підтягтися до них. Кожен з районів не повинен зупинятися на досягнутому та рухатися далі. В області діє обласна цільова програма патріотичного виховання. У ній передбачено збільшення кількості годин  для предмету «Захист Вітчизни». Діє  також концепція розвитку допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання молоді, де передбачено оснащення освітніх закладів зброєю. В умовах освітньої реформи заклади освіти набувають автономії, і завдяки вашій наполегливості та ініціативності зможемо досягти якісних результатів», – розповів Сергій Рибалко.

Надалі в регіоні планують створити комунальні заклади – центри військово-патріотичного виховання, як обласного рівня, так і в районах. Також будуть обладнувати в навчальних закладах класи та кімнати для  зберігання збої, закуплятимуть військову форму для учнів та облаштуватимуть стрілецькі тири.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk