• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Володимир Гройсман перевірив, як на Полтавщині ремонтують дороги

Дорогу М-03 Київ-Харків-Довжанський востаннє ремонтували в 2012 році. Реконструювати автошлях почали минулого року. Нині роботи виконують на ділянці в Лубенському районі на 197 - 210 км. Як триває ремонт,  перевірили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та т.в.о голови облдержадміністрації Олег Пругло.  

«Для мене як для Прем’єр-міністра надзвичайно важливо будувати і створювати. Але, на жаль, є й ті, хто звик руйнувати. З 2017-го  ми постійно фінансуємо систему будівництва доріг. У 2016 році вся дорожня інфраструктура, яка б мала будуватися, була фактично розвалена. Ми розробили нову систему будівництва доріг. Створили дорожній фонд, механізми його наповнення. Почали надавати чіткі пріоритети будівництву між обласними центрами. Треба й далі продовжувати працювати, тоді отримаємо результат. Наш план щодо розвитку українських доріг успішний і ми продовжуватимемо роботу в цьому напрямку.  Нині мене турбує питання будівництва доріг між районними центрами. Там маємо величезні проблеми, дороги розвалені. Незабаром, я впевнений, презентуємо програму, яка дасть відповідь, як треба зробити ці дороги і за який період», – наголосив Володимир Гройсман.

Виконання робіт фінансують з державного бюджету. За два роки на реконструкцію дороги М-03 виділили понад 700 млн грн. Зараз підрядник працює по лівій стороні. Триває укладання шарів асфальтобетону. До речі, підрядник використовує асфальтобетон, виготовлений на Пирятинському заводі. Ширина смуги руху – 3,75 м. Ширина проїжджої частини –  2х7,5м.

«Для нас головне – безпека учасників дорожнього руху. Тому будівництво та реконструкція обходів населених пунктів – пріоритет у нашій діяльності. Так, роботи в Лубенському районі були заморожені майже 10 років. Минулого року завдяки впровадженню дорожнього фонду вдалося продовжити реконструкцію обходу Лубен. До кінця року плануємо її завершити і пустити повноцінний рух по 4-х смугах», ­ – сказав начальник Служби автодоріг Полтавської області Володимир Трояновський.

На відремонтованій ділянці автівки зможуть рухатися зі швидкістю 110 км/ год. Вздовж нової дороги робітники встановлюють металеві бар’єри, дорожні знаки та наносять розмітку. Також облаштують нові зупинки та планують облаштувати майданчики для зважування вантажівок. Роботи планують завершити цьогоріч.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk