• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Цьогоріч на дороги Полтавщини з державного бюджету передбачено 800 млн грн

Про хід виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Полтавської області на апаратній нараді звітував директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

Цього року на дороги з державного бюджету передбачено загальне фінансування 800 млн грн. Це кошти дорожнього фонду. Їх розподілили таким чином: 170 млн грн – експлуатаційне утримання, 552,9 млн грн – поточний середній ремонт, 80 млн грн – капітальний ремонт.

«Експлуатаційне утримання складається з комплексу робіт. На першому місці – ямковий ремонт. Роботи розпочали в квітні. Планували роботи закінчити до 1 липня, але через погодні умови графік змінився. Плануємо завершити роботи 12 липня. У планах відремонтувати 163 тис. м2 дорожнього покриття», – розповів Олексій Басан.

Станом на 25 червня завершили роботи на 78 об’єктах із 97 запланованих. Виконано 80 % робіт з поточних ремонтів.

Найкраще виконали ремонтні роботи  підрядні організації у Полтавському, Гребінківському,  Котелевському,  Семенівському, Глобинському, Козельщинському,  Кобеляцькому, Пирятинському, Гадяцькому,  Новосанжарському, Лубенському  районах. Найгірше – у Чорнухинському, Лохвицькому, Миргородському, Шишацькому, Диканському, Оржицькому районах.

За словами Олексія Басана, з 8 по 21 травня оголосили 21 публічну закупівлю на поточний середній ремонт. Нині  триває перекваліфікація. Початок робіт запланований на липень з фінансуванням 512,9 млн грн.

Також активно виконуються ремонтні роботи на автомобільній дорозі
М-03 Київ – Харків – Довжанський в межах міста Полтави, на двох ділянках (від перехресть із вулицями Європейської та Серьогіна та від межі м. Полтава по Харківському шосе до перехрестя із вулицею Кагамлика) завершено формування шару крупнозернистого асфальтобетону. Після побудови зустрічної смуги сформують фінальний шар асфальтобетону по всій ширині проїзної частини. Фінансування – з дорожнього фонду – 40 млн грн.

Т.в.о голови облдержадміністрації Олег Пругло зауважив, що варто поквапитися з ремонтом доріг.

«Нині вже середина літа, а в деяких районах не розпочинали ремонтні роботи. Можливо, варто проводити тендери в січні і в березні починати працювати. Всі розуміють, що розпочинати роботи в вересні, як це відбувається в деяких районах, запізно. Треба вирішувати ці питання раніше. Тому давайте звертатися з пропозиціями завчасно. І не затягувати ці питання», ­ – наголосив Олег Пругло.

У листопаді-грудні цього року заплановано презентувати розроблену ДП «ДорждерНДІ ім. М.П. Шульгіна» п’ятирічну програму розвитку місцевих доріг Полтавської області.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk