• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Регіональна комісія з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, погодила близько 500 справ

У т.в.о. голови облдержадміністрації Олега Пругла відбулося засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян. Представники комісії розглянули декілька питань, які стосувалися 39 справ на видачу посвідчень всіх категорій і дублікатів до них, а 454 – проведення заміни посвідчень на посвідчення нового зразка особам 1 категорії відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 року № 551.

– Згідно з постановою Кабінету Міністрів України щодо видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян на Полтавщині підлягають заміні посвідчення на відповідні нового зразка понад трьох тисяч осіб. На засіданнях комісій більшу частину ми розглянули. Залишиться ще 1300, – зазначила заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Ніна Черняк.

Члени комісії погодили питання видачі посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС категорії 1 серії А – вісьмом особам, категорії 1 серії Б – чотирьом особам. Проголосували ствердно за видачу дванадцятьом жінкам посвідчення дружини померлого громадянина з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою. Двом громадянам погодили звернення щодо встановлення статусу й видачі посвідчення учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС категорії 2 А. Одноголосно підтримали видачу посвідчення дитини, яка потерпіла від Чорнобильської катастрофи серії Д чотирьом особам і одній людині – вкладки до відповідного посвідчення. Видачу дублікатів посвідчень постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи погодили сімом громадянам.

Учасники засідання одноголосно підтримали заміну посвідчень на відповідні нового зразка 381 учаснику ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, 62 особам, які мають статус потерпілого від Чорнобильської катастрофи й 11 людям, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, з числа учасників ядерних випробувань.

Голова Полтавської обласної громадської організації «Фонд інвалідів Чорнобиля» Микола Дибін наголосив, що процес заміни посвідчень важливий і його потрібно провести оперативно.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk