• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині стартував новий пілотний проект

Полтавська область стала учасницю проекту «Пілот з оцінки ситуації у будинках дитини та розробки рекомендацій щодо їх реформування». Для участі в ньому обрали  Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини.

«Мета ініціативи – дослідити ситуацію, яка нині склалася в сім’ях регіону, безпосередньо відвідати ці родини, проаналізувати, скільки дітей потребують медичних послуг, зокрема й медичної реабілітації, якого формату ці послуги мають бути. Тобто початковий етап – це  дослідження ситуації і планування подальшої роботи.  Ми поспілкуємося з експертами, спільно зробимо певні напрацювання. Послухаємо керівників проекту. Врахуємо поради один одного. І маємо зробити висновки, як зможемо допомогти дітям», – розповів заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло.

Впроваджуватимуть проект USAID у 5 дитячих будинках України в Полтавській, Дніпропетровській та Херсонській областях. Перша презентація пілотного проекту відбулася в Полтаві.

«Почали знайомство з дитячими будинками саме з Полтавщини. Ми свідомі того, що робота в регіоні має будуватися в тісній співпраці з Департаментом охорони здоров’я, службою у справах дітей, Департаментом соціального захисту населення та місцевою владою, тому що цей пілотний проект стосується  найвразливіших верств населення. Це діти від 4 до 6 років, і вони є найнезахищенішими та потребують від держави виважених і поступових рішень. Маємо змінювати ситуацію на краще. Полтавщина не боїться приймати виклики і готова впроваджувати реформи. Цей пілотний проект – об’єднання двох із них: реформи системи інституційного догляду дітей і реформи охорони здоров’я»,  –  сказала керівник проектів програм БО «Надія і житло для дітей» Надія Татарчук.

«Ми працюватимемо разом із нашими партнерами, соціальними  та медичними службами  й  психологами.  Різними методами маємо зробити так, щоб діти виховувалися в родинах. Нині змінилися й форми роботи з батьками. Коли мати хоче залишити дитину в пологовому, із нею починають працювати фахівці. Й вона змінює думку», – розповів директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак.

Нині Департамент охорони здоров’я, служба у справах дітей облдержадміністрації та  БО «Надія і житло для дітей» підписали меморандум про співпрацю. Мета меморандуму  – налагодження ефективної співпраці в процесі здійснення оцінки ситуації у Кременчуцькому обласному спеціалізованому будинку й розробки проекту плану його трансформації, визначення потреб дітей і сімей у послугах медичної реабілітації,  паліативної допомоги та соціальних послуг..

Дослідження планують завершити до грудня.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk