• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Журналістів Полтавщини привітали з професійним святом

Напередодні професійного свята медійників – Дня журналіста – в Полтавському національному  педагогічному університеті імені В.Г. Короленка зібралися працівники ЗМІ Полтавщини. Новинарів, радійників, газетярів та журналістів інтернет-видань вітали з професійним святом. Традиційно розпочалося святкування із привітань та подарунків.

«Щоранку я читаю новини, дізнаюся про події нашого регіону, України  та світу. Саме ви, медійники, доносите першими всі новини. Вітаю вас із Днем журналіста. Бажаю здорової конкуренції, неупередженості, креативності. Нових вам творчих злетів у вашій нелегкій, але цікавій роботі», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь.

«На перший погляд професія журналіста ніби нічим не різниться від інших. Журналіст має бути і психологом, і оратором, і обізнаним у різних сферах діяльності. Перед медійниками відкривається певним чином більше можливостей, адже саме вони першими дізнаються про всі події. А ще думку журналістів цінують у суспільстві. Тому вони повинні висвітлювати події об’єктивно, неупереджено та незаангажовано. Зі святом вас, медійники! Бажаємо вам невичерпної енергії задля втілення у життя всіх задумів, планів і мрій», ­ – сказала директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко.

Кращим представникам ЗМІ регіону вручили почесні грамоти та подяки облдержадміністрації, обласної ради, Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, НСЖУ та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

«Ви пишете про нас та нашу роботу. Інколи нам це подобається, інколи ні. Але ви маєте це робити. Адже саме через ваші публікації люди починають розуміти, що посадовці – це звичайні люди, вони працюють. І саме ви стимулюєте нас змінюватися та працювати краще. Адже недарма вас називають четвертою владою», ­ – сказав депутат обласної ради Руслан Рогов.

Нагороди отримали лауреати обласного конкурсу журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади – шлях до сталого розвитку громад».

Також відзначили переможців обласного щорічного творчого конкурсу  «Журналіст року». У номінації «Кращий телевізійний матеріал» – випускового  редактора телеканалу «Центральний» ТОВ «Студія Місто» Анну Ружін та головного редактора ТОВ «ТРК «ІРТ – Полтава» Ольгу Юровську. У номінації «Краща публікація в друкованому ЗМІ» – завідувача відділу молодіжних та соціальних проектів  обласної газети «Село полтавське» Оксану Черчович-Лукаш та редактора ТОВ «Редакція газети «Козельщинські вісті» Надію Литвин. У номінації «Краща публікація в Інтернет-виданні» – кореспондентку ОКІА «Новини Полтавщини» Ліну Решетник. У номінації «Кращий фоторепортаж» – фотокореспондента ПП «Редакція Лохвицької районної газети «Зоря» Бориса Левченка, фотокореспондента газети «Вісник Кременчука»  Дмитра Бабеця. У номінації «Кращий дизайн видання» – колективи газет «Вісті Хорольщини» та «Вісник Кременчука».

Переможці отримали дипломи та грошові винагороди.

 

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk