• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Визначили переможців обласного конкурсу «Журналіст року»

В облдержадміністрації відбулося засідання журі обласного щорічного творчого конкурсу «Журналіст року». На ньому визначили найкращі роботи, подані у категоріях: «Кращий телевізійний матеріал», «Краща публікація в друкованому ЗМІ», «Краща публікація в інтернет-виданні», «Кращий фоторепортаж» і «Кращий дизайн видання».

– Конкурс проводимо вчетверте. Традиційно в кожній номінації визначаємо по два учасники, чиї матеріали набрали найбільшу кількість балів. Роботи представники медіа подавали з 16 квітня до 16 травня 2019 року. На нинішній конкурс надійшло 28 матеріалів. Як і минулоріч, категорія «Кращий радіоматеріал» не представлена, – розповіла директорка Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, голова журі Вікторія Пилипенко. – Переможці конкурсу одержать дипломи й грошову винагороду в розмірі 1500 грн.

Імена переможців обласного щорічного творчого конкурсу «Журналіст року» оголосять напередодні професійного свята – Дня журналіста 05 червня 2019 року об 11.00 в ауд. 326 другого корпусу Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Довідково. Мета конкурсу – посилення уваги журналістів до глибокого й об’єктивного висвітлення питань економіки і політики, соціальних проблем, проведення журналістських розслідувань, ділове, фахове осмислення життєвих ситуацій, фактів сьогодення і минувшини, сприяння утвердженню української демократичної державності, високих культурних цінностей, відродженню національної культури.

Матеріали оцінюють за такими критеріями: актуальність і суспільна значущість теми, об’єктивність підходу, переконливість аргументації, незалежність авторської позиції, аналіз інформації, глибина опрацювання і висвітлення теми, професійний рівень журналіста в розкритті порушеної теми, оригінальність подачі матеріалу, громадський резонанс, мовна і літературна майстерність.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk