• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В обласному центрі розпочалися навчальні збори бригади територіальної оборони

У Полтавському обласному військовому комісаріаті зібрали бойових офіцерів першої та другої черги від 20 до 60 років.

Це військовослужбовці, які підписали контракти і проходять службу в резерві, захищали країну в зоні АТО та офіцери запасу, зокрема випускники військових кафедр цивільних вишів. Чоловіки прибули з прилеглих до обласного центру районів. Бойові злагодження бригади територіальної оборони триватимуть тиждень.
«Я служив за контрактом у 18-тій окремій бригаді армійської авіації. В 2016 році брав участь в антитерористичній операції. Наше формування на той час базувалося в Авдіївці. Нині перебуваю на обліку в центрі зайнятості. Розглядаю можливість підписати контракт. За час перебування на зборах я поновлю свої навички та знання. Також буду допомагати тим військовослужбовцям, які проходять навчання вперше. Працюватиму з особовим складом, зокрема щодо підняття бойового духу, проводитиму військово-патріотичну роботу тощо. У мене бойовий настрій. Виконуватиму обов’язки заступника командира бригади», – розповів майор запасу Костянтин Данченко.
На навчальних зборах резервісти покращать свою фахову та індивідуальну підготовку. Оволодіють тими навичками, які необхідні для формування бригади. Також отримають практичні знання щодо тактики ведення бою.
«Ваше основне завдання – не допустити ескалації в момент загрози, а саме недопущення захоплення адміністративних будівель, забезпечення роботи місцевих органів самоврядування, охорона важливих об’єктів», – наголосив військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Губський.
«Хоч основне питання зборів – штабна робота, – говорить заступник військового комісара Полтавської області Едуард Бородай, – з резервістами проведуть стрільби на військових полігонах. Всі прибули за повісткою. Мають відповідний фах та досвід військової служби. Цьогоріч збори такого формату проводимо вперше. Надалі плануємо єдині стрілецькі дні, в яких підтримують свої вміння підрозділи тероборони».
Навчання триватимуть 7 днів у Полтаві, Миргороді, Лохвиці та Кременчуці.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk