• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Полтавська область: психологи ДСНС включились до всеукраїнського експерименту

31 травня в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації відбувся круглий стіл на тему: «Підвищення психологічної готовності учасників освітнього процесу до дій у разі загрози, виникнення і подолання наслідків надзвичайної ситуації». У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, психологи системи освіти, ДСНС, недержавних організацій та науковців Національної академії педагогічних наук України.

Заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь вказав на важливості організації забезпечення психологічного захисту населення у державі та високо оцінив фаховість і професійний рівень психологів Головного управління ДСНС Полтавської області.

Заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Ярослав Любецький наголосив на необхідності постійно вдосконалюватись, шукати нові методи роботи, адаптувати та використовувати кращий досвід для більш ефективного виконання поставлених завдань за призначенням.

Під час круглого столу завідувач лабораторії психології політико-правових відносин Інституту соціальної та політичної психології НАПНУ Віталій Духневич презентував експеримент всеукраїнського рівня із залученням психологів системи освіти і ДСНС з метою покращення психологічного захисту населення.

Начальник психологічної служби ДСНС України Анатолій Сичевський, який виступає у якості наукового консультанта даного експерименту зазначив: «Співпраця органів державної влади і громадянського суспільства з питань психологічного захисту населення важлива складова забезпечення безпеки життєдіяльності громадян України, зокрема і учасників освітнього процесу. Цьому сприятиме підписання угоди про співпрацю ДСНС з Міністерством освіти і науки та Національною академією педагогічних наук».

Під керівництвом науковців НАПНУ  також було проведено групові обговорення форматів взаємодії психологів ДСНС та системи освіти. Окремо розглянуто потенціал можливостей мобілізації громади в забезпеченні психосоціальної підтримки та психічного здоров’я в надзвичайних ситуаціях.

За підсумками триденних навчально-методичних зборів, насичених тренінгами, майстер-класами, практичними заняттями, доповідями та презентаціями психологи ДСНС підвищили свій професійний рівень, обмінялись кращим досвідом роботи та визначили шляхи підвищення ефективності функціонування психологічної служби ДСНС України.

За матеріалами ГУ ДСНС Полтавщини

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk