• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві відбувся інтерактивно-профорієнтаційний захід «Форум професійної освіти»

На Театральній площі у Полтаві 31 травня відбувся інтерактивно-профорієнтаційний захід «Форум професійної освіти». Заклади профтехосвіти як Полтави, так і області презентують свою продукцію та практичні професійні навички.

Тут просто неба студенти роблять зачіски, декоративні овочі та фрукти, збирають на швидку автомат. Привітати з відкриттям форуму завітали перший заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей та директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Олена Харченко.

“Ми дуже раді тому, що зараз про професійну освіту говоримо, як про інструмент соціально-економічного розвитку регіону. І ви, колективи професійної освіти, і наші учні у майбутньому розвиватимуть Україну і її будуватимуть. Це є реальний сектор”, – запевнив Павло Хобзей.

“Освіта. Професія. Кар’єра” – це гасло сьогоднішнього форуму. Професійно-технічна освіта — вагома складова економіки держави. Я пишаюся тим, що профтехосвіта Полтавщини є найкращою. Шановні діти, у вас в руках майбутнє нашої держави. А воно має бути щасливим, мирним і заможним”, – акцентувала Олена Харченко.

На виставці-ярмарку свої здобутки презентує Полтавський професійний ліцей. Студенти проводять майстер-класи з розпису імбирних пряників та карвінгу.

“Представляємо наші поробки технічної творчості. У нас є спеціальність “Кухар, кондитер”. Проводимо майстер-класи кухарів і кондитерів. Кондитерські вироби — пряники, зараз це сучасно і досить популярно. Також кухарі проводять майстер-клас з карвінгу. Ми можемо виконати як декоративні композиції, так і оздоблювані елементи при подачі страв”, – розповідає майстер виробничого навчання Людмила Олексієнко.

Окрім кухарів і кондитерів, у ліцеї готують столярів, мулярів, майстрів ресторанного обслуговування, електрогазозварювальників, плиточників, операторів комп’ютерного набору.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk