• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Гоголевому провели Всеукраїнську нараду видавців і книгорозповсюджувачів

Перший день книжкової виставки-ярмарку "ПОШУК" завершився на батьківщині Миколи Гоголя. У селі Гоголове Шишацького району, в культурно-мистецькому центрі, відбулася Всеукраїнська нарада видавців та книгорозповсюджувачів. Зокрема, підсумовували перший день "ПОШУКу".

"Дуже приємно бачити вас тут, в Гоголевому. Це унікальна будівля, яку ми відкрили 1 квітня. Культурно-мистецький центр поєднує в собі виставкову залу і прес-центр. Нині ми зібралися тут, аби поспілкуватися про популяризацію книги й читання. Маємо нагоду висловити свої думки й пропозиції", - наголосив заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь.

"Ми створили майданчик, де кожен із вас може не лише презентувати свою продукцію, а й поспілкуватися, поділитися проблемами й ідеями, напрацювати спільні проекти. Перший день роботи "ПОШУКу був насиченим різними подіями", - зазначила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко.

Свої думки й пропозиції висловили гості Полтавщини.

"Наш дворик на колесах" дає можливість доносити до людей слово. Цілий автобус письменників їде до читача, щоб спілкуватися. Це взаємовигода один одному. І нам приємно, що нас кличуть і хочуть бачити як письменників. Велика вдячність вашим читачам, які йдуть назустріч друкованій книжці", - розповіла письменниця, лауреат премії імені Миколи Гоголя Марія Ткачівська з Івано-Франківська.

"Будь ласка, організовуйте "ПОШУК" і надалі. Ми будемо до вас приїздити. Весь день я слухаю полтавців і відчуваю енергію великої нації", - сказала письменниця зі Львова Марія Шуман.

"Проблеми, які об'єднують всі книжкові толоки, далекі від Києва і Львова - це активний читач. Виставка-ярмарок відбувається у робочий день, але в Полтаві багато студентів, і треба проводити низку майстер-класів для журналістів і філологів", - сказала письменниця Юлія Курташ-Карп.

Видавці прийняли спільне рішення - створити клуб однодумців "Пошук".

Image

Анонси

28.06.2024 – запрошуємо на унікальну подію «Полтавщина туристична» в ПДАУ
Оголошується прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола
29.05.2024 – круглий стіл на тему „Реалізація регіональної політики на принципах прозорості” в межах проведення Тижня Відкритого Уряду
23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk