Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині триває фестиваль «Решетилівська весна»

Довгоочікуваний фестиваль розпочався 17 травня. У програмі свята – тематичні екскурсії, виставки народного мистецтва, виступи гуртів «MOZGI», «Жадан та собаки», «Cover-Band», «Дебош», «Patsyki z Franeka». Сьогодні, 18 травня, відбулося офіційне відкриття «Решетилівської весни».

Вже традиційно розпочали свято з покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку та урочистою ходою «День Європи у вишиванці», в якій взяли участь творчі колективи міста, народні майстри, молодь і почесні гості фестивалю: т.в.о. голови облдержадміністрації Роман Товстий, голова обласної ради Олександр Біленький, народні депутати України Артур Герасимов, Олег Кулініч, директор Департаменту культури і туризму облдержадміністрації Валентина Вождаєнко, представники міської влади – секретар Решетилівської міської ради Оксана Дядюнова, голова Решетилівської РДА Роман Перепелиця й голова Решетилівської райради Сергій Колотій.

«Вже традиційно, з року в рік нас збирає Решетилівка. Це чудове місто, яке стає все кращим і кращим. Якщо певну кількість років тому ми розсилали запрошення на фестиваль майже по всій Україні, й нам відповідало небагато людей, то зараз ми бачимо, що немає місця, де яблуку впасти. Дуже приємно бачити, як ми вміємо шанувати традиції нашої Решетилівщини», – сказав Роман Товстий.

«Це свято особисто для мене – статусність Решетилівки, району, туристична привабливість через відновлення культурної спадщини у вигляді вишивки «білим по білому», килимарства – у вигляді відродження Всеукраїнського центру вишивки та килимарства у приміщенні колишньої фабрики. Найбільша мета на короткострокову перспективу – це отримання статусу національного або всеукраїнського свята. Саме до цього ми зараз прагнемо. Зміна статусу – це завжди більша привабливість для гостей і для учасників цього фестивалю. Над цим ми зараз і працюємо», – наголосив Олександр Біленький.

Як зазначив Олег Кулініч, в останні роки на Полтавщині проводять все більше фестивалів, які демонструють різнобарв’я краю, культурне багатство й таланти українського народу.

«Ці свята необхідні для нас, українців, тому що вони нас об’єднують. Вони нам нагадують про нашу історію, культуру. Я особисто намагаюсь ці свята підтримувати. Основне, щоб Україна була цілісною. Хочу побажати, щоб такі фестивалі продовжувались у нас, на Полтавщині, щоб було більше ентузіастів. Люди цінують ці заходи і беруть у них участь», – зазначив Олег Кулініч.

Сьогодні й завтра на гостей «Решетилівської весни» очікують різноманітні розваги, смаколики, екскурсії, виставки, майстер-класи з живопису, ручної килимарської вишивки, гончарства і виступи музичних гуртів «KAZKA», «БЕZ обмежень», «MAD HEADS», «УкраїнськаСКА», «Брати Гадюкіни».

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk