Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В облдержадміністрації обговорили стан протипожежного захисту об’єктів

У Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада щодо стану протипожежного захисту об’єктів, підпорядкованих органам виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Під час наради очільник обласної Служби порятунку «101» Володимир Салогуб зазначив, що фахівці ДСНС проводять планові й позапланові перевірки, аби визначити реальний стан пожежної та техногенної безпеки об’єктів із масовим перебуванням людей, що функціонують на території Полтавщини.

Як зауважив заступник голови облдержадміністрації Микола Білокінь, питання протипожежної безпеки наразі одне з основних, адже в регіоні зафіксовано чимало випадків пожеж через недбалість. Микола Іванович звернувся до голів райдержадміністрацій та керівників підрозділів ДСНС з дорученням до кінця тижня разом із відповідальними особами перевірити на території районів об’єкти із масовим скупченням людей.

«Виявлені порушення протипожежного захисту необхідно усунути. Зокрема, й спрямувати фінансові ресурси для виправлення несправностей й придбання засобів протипожежного захисту. Безпека людей – пріоритетне питання», –наголосив Микола Білокінь.

«Минулого року наші фахівці перевірили близько 1,5 тисячі об’єктів –  заклади освіти, охорони здоров’я, розважальні та заклади дозвілля. За результатами перевірок інспектори Головного управління складають приписи про усунення виявлених порушень», – зауважив Володимир Салогуб.

Рятувальники звернули увагу, що серед основних завдань органів державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки є профілактика виникнення пожеж та недопущення травмування і загибелі людей. Співробітники ДСНС виконають усі необхідні запобіжні заходи.

На нараді наголосили на важливості керівникам органів місцевої влади, установ, на балансі яких знаходяться об’єкти з масовим перебуванням людей, проаналізувати надану інформацію та вжити вичерпних заходів щодо дотримання вимог пожежної безпеки та усунути недоліки.

 

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk