• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

У Полтаві провели творчій вечір «Мрії збуваються» вокально-хорової студії «Домінус»

У Полтавській обласній філармонії провели творчій вечір «Мрії збуваються» вокально-хорової студії «Домінус».

Мистецький захід відбувся за підтримки Полтавської ОВА. На концерті були присутні заступник начальника Полтавської ОВА Антон Чубенко, директор Департаменту культури і туризму Полтавської ОВА Ірина Удовиченко.

На мистецькому заході зразкова аматорська група народного співу вокально-хорової студії «Домінус» під керівництвом Аліни Зінченко підтверджувала почесний статус.

Група академічного співу вокально-хорової студії «Домінус» під орудою Ганни Оксениченко представила творчу програму на предмет присвоєння звання «зразковий аматорський колектив».

Учасники групи народного співу продемонстрували складний багатоголосний спів acappella, злагоджене ансамблеве виконання, автентичні костюми.

Вихованці виконували українські народні пісні, які не перестають дивувати чарівністю мелодій, глибоким художнім змістом.

Обдаровані діти групи академічного співу вокально-хорової студії «Домінус» продемонстрували чистоту інтонування, емоційну виразність, гармонійне злиття голосів, неймовірну артистичність.

Члени обласної атестаційної комісії у складі:працівників ОЦНТ КОР, Полтавського театру імені М.В. Гоголя, ПНПУ імені В.Г. Короленка, ДМШ №1 імені П.І. Майбороди високо оцінили творчу діяльність вокально-хорової студії «Домінус».

Image

Анонси

23.05.2024 – фестиваль "Олена Пчілка в соціокультурному просторі"
27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk