• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Відбулось чергове засідання GBV-кластера

Потреба в гуманітарній відповіді на ґендернозумовлене та домашнє насильство як ніколи актуальна в умовах воєнного часу, адже трагічні події, соціальне напруження та емоційне навантаження провокують посилення чинників складних життєвих обставин, а отже підвищують ризики виникнення насильства. 

У межах реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, співпраця та взаємодія суб’єктів протидії насильству, в тому числі з громадського сектору відіграє чи не найважливішу роль.

4 квітня відбулась традиційна чергова зустріч партнерів саб-кластеру протидії ґендернозумовленому насильству (GBV-кластер), координацію якого в області забезпечує Фонд ООН у галузі народонаселення в України.

Участь у заході взяли майбутні члени «Коаліція 1325 Полтавщина», в тому числі заступник директора Департаменту соціального захисту населення Олена Панова, а також представники Офісу Омбудсмена (Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини).

Під час наради партнери обговорити поточний update стану справ в області щодо розвитку спеціалізованих служб підтримки постраждалих осіб, інструментів взаємодії та переправлення, а також активності партнерів.

Також учасникам було презентовано оновлення від проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», який впроваджує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні із залученням Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) та Структури ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки) у Полтавській області.

Дякуємо Регіональній координаторці з протидії ГЗН у Полтавській та Харківській областях Фонд ООН у галузі народонаселення UNFPA Маргариті Трипольській за запрошення та співпрацю.

 

Довідково:

Гендерно зумовлене насильство (GBV/ГЗН) — це загальний термін, що означає будь-які шкідливі дії, що вчиняються проти волі людини та ґрунтуються на соціально присвоєних (ґендерних) відмінностях між чоловіками та жінками. До нього належать дії, що завдають шкоди фізичному, сексуальному або психічному здоров’ю людини, погрози вчинення таких дій, примус, а також обмеження свободи. Такі дії можуть вчинятися як публічно, так і приватно. ГЗН є проявом ґендерної нерівності.

«Коаліції 1325 Полтавщина»

Департамент соціального захисту населення ПОВА

Image

Анонси

27.04.2024 – Великодній ярмарок
Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk