• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві відпрацювали взаємодію між органами управління та силами цивільного захисту у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

У Полтаві відбулося навчально-методичне заняття щодо організації взаємодії між органами управління і силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

У заході взяли участь: заступник Голови ДСНС України Володимир Демчук, заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Максим Калінін, директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Віктор Вітовецький, керівництво Головного управління ДСНС України у Полтавській області.

Заняття проводилися з метою підвищення рівня знань та вдосконалення навичок керівного складу органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми та її ланок щодо організації взаємодії, обговорення проблемних питань з виконання завдань в умовах ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, опрацювання шляхів їх вирішення.

Максим Калінін зауважив, що в області створена територіальна підсистема цивільного захисту. Налагоджена спільна координація дій з районами, органами місцевого самоврядування, підрозділами ДСНС та суб’єктами господарювання, які виконують завдання цивільного захисту.

«Наразі основними загрозами в регіоні є удари по об’єктах критичної інфраструктури, житлових будинках та місцях масового перебування людей, – зауважив Максим Калінін. – Наше з вами спільне завдання відпрацювати заходи реагування на можливі загрози для цивільного населення. Задача всіх служб – максимальна координація дій. Це стосується й особового складу ДСНС, поліції, комунальних служб, органів місцевого самоврядування. Кожен керівник на місцях повинен відпрацювати чіткий алгоритм дій щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації».

Заступник начальника ОВА зауважив, що всі пункти незламності продовжують працювати. У разі довготривалого вимкнення світла, люди повинні мати до них доступ. Зокрема зарядити телефон та іншу техніку.

Під час заняття були проведені відпрацювання дій органів управління з цивільного захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах життєзабезпечення та критичної інфраструктури.

«Для ефективного вирішення завдань необхідна взаємодія та злагодженість усіх служб та організацій, установ й закладів, які залучаються для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та допомоги постраждалим. Ми повинні працювати як один механізм, з чіткою координацією усіх процесів, де кожен знає та вміє працювати, виконувати службові обов’язки з максимальною ефективністю на загальний результат», – наголосив Володимир Демчук.

Керівництво ДСНС України надало учасникам заняття методичну та консультаційну допомогу в організаційних та інших питаннях пов’язаних з ліквідацією наслідків різних надзвичайних ситуацій, налагодження життєзабезпечення населення та створення необхідних відповідних умов на постраждалих територіях.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk