• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

На Полтавщині запрацював перший Центр життєстійкості

У Глобинській громаді запрацював перший в області Центр життєстійкості – дружній та безбар’єрний простір. Тут кожен зможе отримати безоплатну психосоціальну підтримку та ряд інших послуг. Від супроводу сімей до комплексних заходів, спрямованих на зміцнення ментального здоров'я.

Його відкрили начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін разом із Міністеркою соціальної політики України Оксаною Жолнович.

«Більшість людей соціальну допомогу інтерпретують як виплату, але важливо, щоб з людиною можна було поговорити, щоб в людини було місце, де вона може поділитися своїми болями, де отримає просту людську підтримку. Щоб можна було бачити таких самих людей і з ними поговорити. Так людині легше знайти вихід, навіть легше зрозуміти, що ти не самотній у такій ситуації. Я рада, що в нас відкриваються такі заклади. Ми повинні прагнути, щоби в кожній громаді був такий центр життєстійкості», – зауважила Оксана Жолнович.

В області докладають максимум зусиль для реалізації державної політики з розвитку соціальних послуг, адже доступні та якісні сервіси – це запорука соціальної захищеності постраждалого населення та вразливих категорій громадян.

«Відкриття Центру життєстійкості – успішний приклад синергії дій міністерства, обласної влади, громади та соціально відповідального бізнесу. В семи громадах уже працюють над створенням таких просторів. Зокрема у Кобеляцькій, Лубенській, Миргородській, Пирятинській, Полтавській, Новосанжарській та Шишацькій», – наголосив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

У Центрі життєстійкості коштом агропромислового холдингу «Астарта-Київ» відремонтовано й облаштовано кімнати для первинного консультування, групової форми роботи та занять з дітьми. П'ять фахівців – два психологи та три соціальні працівники – надаватимуть послуги всім охочим.

Проєкт ініційований Міністерством соціальної політики України в межах Всеукраїнської програми ментального здоров‘я Першої леді Олени Зеленської.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk